Різниця між хутром соболя і куниці

Різниця між хутром соболя і куниці

Соболь і куниця - дуже схожі між собою звірята. Однак хутро соболя значно м'якше і шовковистою, за рахунок чого і цінується набагато вище. Багато недобросовісні власники хутряних салонів прагнуть ввести покупця в оману, реалізовуючи вироби з куньим хутром за завищеною ціною. Щоб застерегти себе від невиправданих збитків, слід чітко вивчити відмінності хутра соболя від куниці. Розповімо про них докладніше.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Хутро соболя - розкішний дороге хутро коричневого кольору з густим і довгим ворсом. Володіє характерним блиском, м'якістю і шовковистістю. Характеризується високою зносостійкістю.

Хутро куниці - однотонний коричневий досить грубий на дотик хутро з густою подпушью. Для виробництва хутряних виробів без додаткової забарвлення використовується вкрай рідко.

до змісту ↑

Порівняння

Хутро соболя відрізняється більш темним насиченим кольором і підшерстям синюватого відтінку. Однак існують і виключення - в природі нерідко зустрічаються особини зі світлим забарвленням. Хутро куниці - завжди бурого кольору з горловими плямами білого, помаранчевого або світло-жовтого відтінку. Він більш грубий і не виглядає так пишно й багато, як соболиний. Соболині шуби носяться дуже довго і зберігають привабливий зовнішній вигляд близько 10-12 років. Еластична і тонка шкіра не втрачає свої пластичні властивості тривалий час.Куній хутро зношується трохи швидше: в середньому вироби з нього витримують не більше 6-7 сезонів.

На дотик ворс соболя набагато м'якше і приємніше. Волосяний покрив довгий, блискучий і дуже густий. Чим темніше відтінок соболиного хутра, тим він цінніший і дорожчий. Тому часто шкурки куниць перефарбовуються в темний колір і видаються за соболині, адже вартість останніх набагато вище. Крім того, вироби з соболя характеризується високими реставраційними показниками - потертості легко маскуються за допомогою переміщення ділянок хутра.

Хутро соболя (натуральний колір)

Хутро куниці (натуральний колір) до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Хутро соболя характеризується більш м'яким, густим і шовковистим ворсом.
  2. Вироби з соболиного хутра відрізняються високою зносостійкістю і можуть служити близько 12 сезонів, тоді як термін служби куньего хутра не перевищує 7.
  3. Забарвлення хутра соболя, як правило, більш темний і насичений.
  4. Соболиний хутро коштує значно дорожче куньего.
  5. Вироби з соболя мають відмінні реставраційними показниками.