Різниця між російським той-тер'єром і англійським тер'єром

Різниця між російським той-тер'єром і англійським тер'єром

Половина бомонду, що російського, що голлівудського, була помічена в прихильності до тієї-тер'єра, маленьким, але дуже чарівним собачкам. Сергій Лазарєв і Демі Мур, Сергій Звєрєв, Борис Моїсеєв і Брітні Спірс НЕ спускають з рук своїх той-тер'єрів. А ось хто у них, російські або англійські той-тер'єри, і яка між ними різниця, ми зараз дізнаємося.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Російський той-тер'єр - це порода декоративних собак, виведена в СРСР в 50-х роках минулого століття.

Англійський той-тер'єр - це порода мисливсько-декоративних собак, що з'явилася в Англії в XIX столітті.

до змісту ↑

Порівняння

Російський той-тер'єр був виведений в Москві. Вважається, що його предками є Англійські той-тер'єри, завезені в країну російської аристократією в XIX столітті. Стандарти породи були описані в 2006 році, але міжнародного визнання вона поки не отримала. Особливістю породи є два підвиди - короткошерстий і довгошерстих, отриманий в 1958 році.

Довгошерстий і короткошерстий російський той-тер'єр

Англійський той-тер'єр з'явився в Англії на базі великого чорно-подпалого і манчестерського тер'єра. Їх вивели для участі в щурячих боях, в ході яких тварини в обмеженому просторі повинні були битися з невеликою зграєю щурів.

Російський той-тер'єр має зростання від 20 до 28 см і вага не більше 3 кг. Він витончений, високоногими, тонкокостий і сухорлявий. Від інших тер'єрів відрізняється крутим, широким, красиво опуклим чолом. Мочка носа чорна або коричнева, шерсть може бути чорною або коричневою з коричневими, палевими і блакитними підпалинами відповідно.

Англійський той-тер'єр трохи крупніше побратима. Доросла тварина виростає від 25 до 30 см і досягає ваги 3600 грамів. Стандартним забарвленням для цієї породи є чорно-блискучий з підпалом. Може бути лише короткошерстим.

Англійський той-тер'єр

Незважаючи на мініатюрність, має яскраво вираженим характером. Енергійний, але нервовий. Не рекомендований для утримання в будинках з дітьми, потребує дресурі і чуйному догляді. Незважаючи на це, порода знаходиться на піку популярності і користується особливим успіхом у світських модниць.

Англійський той-тер'єр, як колишній щуролов, жвавий, але витриманий. Вважається енергійним та запальним, але без ексцесів і порожнього гавкоту. Незважаючи на всі переваги, порода знаходиться в занепаді. Для її збереження в племінні книги почали вписувати навіть північноамериканську гілка, яка більше століття розвивалася ізольовано від європейської, а також манчестерських тер'єрів відповідного фенотипу.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Англійський той-тер'єр як порода з'явився набагато раніше, ніж російська.
  2. Російські той-тер'єри можуть бути довгошерстими і короткошерстих, а англійські - тільки короткошерстими.
  3. Англійський той-тер'єр трохи більший за свого російського "колеги".
  4. Російський той-тер'єр - більш нервовий і темпераментний, ніж англійська.
  5. Порода російський той-тер'єр набирає популярність, в той час як англійська переживає занепад.