Різниця між кільцем і перснем

Різниця між кільцем і перснем

До числа найбільш популярних у всьому світі прикрас відносяться кільце і перстень. Причому їх носять як жінки, так і чоловіки. Обидва вироби надягають на палець і мають схожу форму. Але між ними є і різниця.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Кільце - виріб, призначений для прикраси пальців. Виконується у формі кола. Часто має декоративне оформлення. Як матеріали для виготовлення кілець зазвичай використовуються дорогі і звичайні метали. Кільце може бути заручним.

Кільце

Перстень - предмет, що носиться на пальці ( "перст" - палець), прикраса. У широкому сенсі є різновидом кільця.

Перстень до змісту ↑

Порівняння

Кожне з прикрас виглядає на руці по-своєму. Вироблене враження залежить від кількох важливих нюансів. Відмінність кільця від персня полягає насамперед в розмірах. Кільце завжди виглядає менше. Найчастіше воно досить тонке і витончене. Поверхня виробу може бути абсолютно рівною. Якщо прикраса доповнено каменями, то вони дрібні, а широкі кільця мають плоску форму.

Перстень, в свою чергу, великий, грунтовний. Його масивність обумовлена ​​почасти неодмінно великою шириною. Але головною особливістю такого виробу є наявність в його конструкції ефектною вставки. Нею найчастіше є камінь досить великий величини, дорогоцінний або штучний, поміщений в оправу.У звичайному персні (НЕ печатці) він опуклий. Іноді вставка являє собою композицію з декількох невеликих за розміром каменів або виконується в вигляді великої деталі з інших матеріалів.

Споконвіку таку прикрасу, як перстень, свідчило про високий статус і могутність свого власника. Важкий аксесуар нерідко передавався у спадок як священна реліквія. Правда, зараз персня не завжди надається настільки виняткове значення. Адже сучасне прикраса може бути не таким дорогим, хоча і дуже стильним.

Якщо говорити в цілому про те, в чому різниця між кільцем і перснем, можна відзначити, що кільце - виріб легковаге і витонченіше. Перстень же відрізняється масивністю і виглядає набагато солідніше.

до змісту ↑

Таблиця

Кільце Перстень
Меншого розміру Велике прикраса
Часто тонке Завжди широкий
Може бути нічим не декороване Має вставку, як правило, у вигляді великого каменя
Виглядає витонченішою Виглядає солідніше