Відмінність хутра кролика від хутра бобра

Відмінність хутра кролика від хутра бобра

Навіть людям малосведущему в хутрі відомо, що бобер цінується набагато вище, ніж кролик. Це очевидно, оскільки останній більш поширений і по якостям його хутро кілька поступається хутрі бобра. Однак зовнішня схожість дозволяє деяким недбайливим продавцям підміняти одне іншим. Недарма кажуть, що кролячий хутро - улюблений у аферистів. Так, як не попастися на подібну "вудку" і не залишитися в дурнях? Є ряд корисних хитрощів і просто життєвих порад.

Зміст статті

  • Зовнішній вигляд
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Зовнішній вигляд

При всій своїй уявній схожості, ці хутра досить сильно розрізняються. Отже ...
Хутро кролика - за зовнішнім виглядом і на дотик виріб з цього хутра досить красиве і шовковисте. Цінова категорія у нього невисока, але при цьому і термін носіння порівняно коротше, ніж у іншого хутра. Цінують цей хутро крім низької вартості за зовнішню схожість з бобром, шиншил і норкою. На сьогоднішній день виведено безліч порід кроликів. Серед них китайський рекс, французький орілага і австралійський. Тому і колірна гамма дуже багата: є і сіро-білі благородні тони, і рудо-коричневі і просто сірі. Але, не дивлячись на те, що в перерахованих породах хутро схожий на "благородний", його якість залишається на низькому рівні.

Хутро кролика

Хутро бобра - вкрай популярний в даний час. Використовується при виготовленні елітних хутряних виробів. Серед його позитивних якостей обов'язково слід згадати особливу м'якість матеріалу, приємну на дотик. Він щільно облягає фігуру і робить її виразніше. Крім того, у хутра бобра дуже висока "пухнастість", що забезпечує хороший захист від погодних умов, оскільки вологи такий матеріал не боїться. Для російських зим підходить просто ідеально. І в зносостійкості хутро не має собі рівних: він не лисіє, що не витирається і не вицвітає. В середньому здатний благополучно пережити вісімнадцять сезонів. А широка колірна гамма дозволяє вибрати відтінок до душі.

Хутро бобра до змісту ↑

Порівняння

Як було зазначено раніше, перша і головна відмінність - термін носіння. Кролик здатний "вижити" в протягом всього пари сезонів. Тоді як бобер відмінно переносить всі тяготи погодних умов і можна носити його в середньому вісімнадцять зим.

Однак важко собі уявити людину, яка буде перевіряти хутро в магазині, попросивши продавця поносити його такий тривалий час. Як відрізнити хутро відразу, щоб не стати жертвою обману?

Якщо провести рукою по хутрі бобра уздовж вовни - вона дуже м'яка, а в іншому напрямку - відчується опір ворсинок, деяка жорсткість. Тоді як кролик відрізняється шовковистістю, як би ви його не гладили.

Ще відмінна риса - у кролика дуже м'яка кожевая тканину, а бобер помітно жорсткіше, ніж та цінний.

Зверніть увагу і на те, що у кролика рідкісний підшерсток, а у бобра він досить густий.

Що стосується міздрі (нижнього шару шкіри), то якщо потерти її в руках і вона хрумтить - перед вами кролик, у бобра такого не спостерігається.

Також можна відрізнити бобра по геометрії зшитих шкурок, як правило, вони прямокутної форми, а розмір 40-50 см, тоді як у кролика - 25-35 см.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Термін шкарпетки вироби з хутра кролика всього пару сезонів, а у бобра він становить в середньому пару десятків.
  2. Якщо провести рукою вздовж вовни і проти, у кролика вона м'яка в будь-якому напрямку, а у бобра ніжна в одному і жорстка в іншому.
  3. Шкіряна тканина кролика відрізняється помітною м'якістю, тоді як у бобра вона жорстка, що впливає на тривалість шкарпетки.
  4. Рідкісний підшерсток характерний для кролика, а ось у бобра він густий.
  5. Якщо хрумтить міздря, то перед вами кролик, а якщо немає - бобер.
  6. Розмір шкурки кролика становить 25-35 см, а у бобра не менше 40-50 см.