Різниця між танкеткою і платформою

Різниця між танкеткою і платформою

Взуття - один з найулюбленіших жіночих аксесуарів, а тому модниці різного віку хочуть знати про улюблених босоніжках, туфельках, чобітках все. Наприклад, чим відрізняється танкетка від платформи? Їх часто плутають, а багато хто й зовсім переконані, ніби терміни мають однакове значення.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Таблиця

Визначення

Танкетка - це різновид суцільний підошви з поступовим потовщенням від носочной до п'яткової частини. Вона являє собою більш комфортну модифікацію взуття на підборах (фото).

Танкетка

Платформа - це рівна і досить широка підошва, яка залишається однаковою і в ділянці, і в частині п'яти.

Платформа до змісту ↑

Порівняння

Головна відмінність танкетки від платформи полягає в наявності підйому. Перший вид підошви додає зростання і виглядає досить витончено. Танкетка добре поєднується з речами різної стильової належності та фасону, прикрашає жінок різного віку і комплекції. Платформа, в свою чергу, виглядає масивніше і важче, йде тільки дівчатам середньої комплекції. Вона найчастіше застосовується в молодіжних моделях взуття, найбільш впізнаваними з яких можна назвати Кріпера (вони ж флатформи).

В плані конструктивному у танкетки традиційно є не тільки зміна висоти, але також і звуження в ділянці носка.За рахунок цього забезпечується акуратний і витончений вид. Її використовують в дизайні взуття на будь-який сезон: зимових і демісезонних чобіт, ботильонов, ботфортів, туфель, босоніжок і навіть кросівок. Моделі на танкетці також можуть мати додаткову платформу, що дозволяє збільшити зростання ще на кілька сантиметрів без особливого дискомфорту для носіння.

Платформа чи зменшувати розміри в ділянці носка. Вона здатна служити доповнюючим елементом дизайну для взуття не тільки на танкетці, а й на підборах. Як самостійна деталь (без танкетки і каблука) платформа застосовується в основному для повсякденного взуття: черевик, балеток, оксфордів. У демісезонних і зимових моделях використовуються тільки невеликі варіанти або поєднання з каблуками.

З точки зору комфорту взуття на танкетці зручніше і стійкіше, ніж на платформі. Але в зимову холоднечу наявність невеликої платформи забезпечує краще збереження тепла.

Якщо до цих пір ви вважали, що ці два поняття означають одне і те ж, то тепер очевидно, в чому різниця між танкеткою і платформою.

до змісту ↑

Таблиця

Танкетка Платформа
Має підйом в частині п'яти Має однакову ширину по всій поверхні
Найчастіше звужується в ділянці носка Чи не звужується в ділянці носка
Може поєднуватися з платформою Може поєднуватися з танкеткою або каблуком
Підходить всім жінкам Як самостійний елемент (без каблука і танкетки) йде тільки молодим жінкам середньої комплекції
Зручна і стійка Висока платформа позбавляє взуття стійкості і менш зручна в шкарпетці Чи не впливає на збереження тепла зимового взуття < Взимку наявність платформи дозволяє зберегти тепло