Різниця між ламінуванням і екрануванням

Різниця між ламінуванням і екрануванням

Багато дівчат чули про таких видах догляду за волоссям, як ламінування і екранування. Ці процедури дозволяють зробити локони здоровими, гладкими і блискучими. Здавалося б, стільки спільного ... Тоді в чому різниця між ламінуванням і екрануванням волосся?

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння

Визначення

Ламінування - технологія, запатентована ще в далекому 1997-му компанією Goldwell (тоді процедура називалася еллюмінірованіе). Принцип дії ламінуючого складу полягає в тому, що негативні іони препарату притягуються до позитивно зарядженого волосу.

Пізніше й інші компанії купили патент і на основі вихідного кошти створили свої вдосконалені формули. Завдяки сучасним складам волосся не тільки насичуються корисними вітамінами і мінералами, а й стають товстішими. Тому зачіска і виглядає об'ємніше.

Екранування - це нанесення на пасма препарату, що містить амінокислоти, білок сої, кераміди і живильні масла. Всі ці компоненти вбираються в волосся, перешкоджають їх випадання, покращують структуру і полегшують укладання. Даний вид процедури з'явився порівняно недавно завдяки новинкам від компаній Estel і Paul Mitchell.

Екранування найкраще виглядає на темному волоссі. Якщо проводити процедуру в домашніх умовах, користуючись феном, ефект зберігається не більше ніж на місяць.Адже сушка пасом, в процесі якої відбувається закріплення оздоровлюючого препарату, здійснюється нерівномірно. Бажано робити екранування в салоні, де локони висушать за допомогою сушуара.

до змісту ↑

Порівняння

Розберемося, яке відміну ламінування від екранування.

Дія

Ламінування (буває як окрашивающее, так і безбарвне) - процедура, при якій за допомогою хімічних препаратів пасма випрямляються і набуває здорового блиску. Спочатку локони промивають спеціальним шампунем, потім наносять засіб, завдяки якому піднімають лусочки волоса. Потім по пасмам розподіляють спеціальну маску. Вона проникає під лусочки і зміцнює зовнішню оболонку волоса. Для кращого ефекту шевелюру можна трохи нагріти феном, тоді проникаюча здатність препарату покращиться.

Екранування - процедура, при якій волосся також спочатку промиваються шампунем. Потім проводиться нанесення складу, піднімають лусочки волоса, завдяки чому подальший розподіл маски забезпечує глибоке харчування "серцевини" кожного волоска. Екранування може додатково фарбувати локони, якщо в живильну маску буде додано фарбувальний пігмент.

Перукарі сходяться в думках, що обидві ці процедури необхідно робити одночасно, тоді ефект для волосся буде максимальним. Крім того, ламінуванн покриття продовжить дію поживних речовин, що містяться в складах для екранування, а також закріпить колір.

Ламінування Екранування
Чи впливає на зовнішню структуру волосся Чи впливає на внутрішню структуру волосся
Обволікає волосся зовні дихаючої іонної плівкою Живить волосся зсередини

Варто пам'ятати, що обидві процедури відносяться до розряду "крайніх заходів" - вони швидко відновлюють локони, але і ефект зникає вже через пару місяців.Експерти рекомендують не вдаватися до таких відновлювальним заходам занадто часто. Краще стежити за станом волосся постійно.

Ламінування і екранування - дві абсолютно різні процедури по способу дії: одна живить зовнішній шар, інша - серцевину волоса. Але метод впливу один і той же - проникнення поживних речовин безпосередньо в волосся.