Різниця між Кетанова і Кетарол

Різниця між Кетанова і Кетарол

Сучасній людині дуже складно уявити собі світ без знеболюючих препаратів, оскільки різного виду болю часто переслідують протягом усього життя. Поширений остеохондроз, рецидивна герпетична інфекція, мігрень - це далеко не повний список захворювань, що вимагають адекватного знеболення. Тому вирушаючи до лікаря, людина часто отримує рецепт на знеболюючий препарат. У чому між ними різниця ми сьогодні спробуємо розібратися на прикладі двох препаратів: Кетанова і Кетарол.

Порівняння

Насправді, у цих препаратів більше спільних характеристик, ніж відмінних. Вони відносяться до однієї і тієї ж фармакотерапевтичної групи - нестероїдні протиревматичні і протизапальні засоби.

З візуальних відмінностей можна відзначити, що у Кетанова таблетки мають маркування (видавлену напис) "KVT", а у Кетарол - "S". Також, крім загальних допоміжних речовин (целюлоза мікрокристалічна, крохмаль кукурудзяний і ін.), У препаратів є такі, як кремнію діоксид безводний (Кеторол) і титану діоксид, гіпромелоза, макрогол 400 (Кетанов). До того ж, у Кеторола є плівкове покриття Opadry 03К 51148 Green.

Аналізуючи фармокодінаміку, потрібно відзначити, що Кеторол має властивість знижувати агрегацію тромбоцитів (здатність тромбоцитів до агрегації відновлюється, як правило, через 24-48 годин).Відмінною характеристикою володіє Кетанов в плані протизапального ефекту. Дослідження показали, що Кетанов засвоюється організмом дещо краще Кеторола. Пікова концентрація в плазмі після перорального застосування препарату становить (при дозі 10мг) 0, 86 мг / л (у Кеторола - 0, 72 мг / л).

Посилаючись на інструкції по застосуванню обох препаратів, можна зробити висновок, що у Кетанова більше побічних ефектів. Наскільки об'єктивно така відмінність, судити важко. Таким чином, як Кетанов, так і Кеторол належать до однієї фармакотерапевтичної групи і мають однакові свідчення. Відмінності досить незначні і їх варто враховувати, тільки в окремих і рідкісних випадках, наприклад при непереносимості того чи іншого діючої речовини.

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Кетанов має в своєму складі діоксид титану, гіпромелоза, макрогол 400, до складу Кеторола входить діоксид кремнію безводний.
  2. Таблетки Кетанов мають візуальну маркування (видавлену напис) "KVT", у таблеток Кеторола маркування "S".
  3. Судячи з інструкції, Кетанов має більше побічних ефектів, Кеторол - менше.
  4. Кетанов засвоюється організмом дещо краще, ніж Кеторол.