Різниця між трусами і плавками

Різниця між трусами і плавками

І труси, і плавки є важливим предметом гардеробу. Вони, часом по мінімуму, прикривають інтимні місця і захищають їх від різних подразників і натирання. Але варто детальніше розібратися в тому, чим відрізняються плавки від трусів.

Зміст статті

  • Труси
  • Плавки
  • Порівняння
    • Зовнішній вигляд
    • Призначення
    • Матеріал
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Труси

Труси - виріб, що відноситься до нижньої білизни; являє собою короткі штани, що прикривають статеві органи і сідниці. Такий предмет одягу існував не завжди. До його появи чоловіки обходилися підштаників, а у жінок подібне білизна і зовсім було відсутнє. Слід також зазначити, що спочатку похвалитися новим винаходом могли тільки знатні представники суспільства.

Труси до змісту ↑

Плавки

Правильно відносити плавки ні до окремої категорії предметів одягу, а про деяке трусів. Однак такий виріб має свої особливості щодо форми, призначення і інших характеристик.

Плавки до змісту ↑

Порівняння

Отже, труси - це більш загальне поняття, яке включає в себе також плавки. Тому, кажучи про відміну плавок від трусів, ми будемо розглядати те, якими ознаками мають труси взагалі, а що характерно саме для плавок.

до змісту ↑

Зовнішній вигляд

Обидва досліджуваних предмета одягу мають в своїй основі короткі штани, але плавки, в їх класичному варіанті, з боків значно коротше стандартних трусів (мається на увазі чоловічих).Як правило, їх форма трикутна, чого не скажеш про трусах.

до змісту ↑

Призначення

І те й інше виріб прикриває голе тіло. Але поверх трусів зазвичай надівається та інший одяг. Нижня білизна захищає її від забруднення. Набагато простіше поміняти і випрати труси, ніж, наприклад, штани або лосини. Крім того, труси захищають інтимну зону від різних подразників, мікроорганізмів, що знаходяться в повітрі і на іншому одязі, здатних викликати інфекцію.

Додатково до цього, труси оберігають ніжні місця від натирання. Наприклад, носити грубі джинси на голе тіло було б досить некомфортно. І ще одна функція трусів - необхідний захист статевих органів від переохолодження, що особливо має значення в холодний сезон.

Все перераховане не відноситься до плавок, оскільки вони створені безпосередньо для тих випадків, коли планується провести час на водоймі або в басейні. До слова сказати, були часи, коли купання, під час якого тіло досить сильно оголювалося, вважалося ганебним заняттям. Доходило до того, що чоловікам дозволялося з'являтися у води тільки в вовняних, до колін, панталонах і в'язаній безрукавці, не кажучи вже про жінок.

Слід вказати ще на один момент щодо того, в чому різниця між трусами і плавками. Це стосується естетичної функції і в більшій мірі відноситься до виробів для жіночої статі. Адже саме трусики, будучи натільного приналежністю, допоможуть уникнути ситуації, коли раптовий порив вітру в літній день може оголити всю красу, приховані під коротким платтям або міні-спідницею.

Як еротичної білизни використовуються як труси в їх різноманітних варіаціях, так і плавки, які, ефектно облягаючи чоловічі форми, виглядають неймовірно сексуально.Однак другі не підходять для повсякденного застосування, оскільки в цьому випадку можуть нашкодити здоров'ю.

до змісту ↑

Матеріал

У зв'язку з тим, що використання плавок має на увазі контакт з водою, виготовляються вони з відповідною тканини. Найчастіше в її склад включаються в рівних кількостях синтетика і натуральні волокна. Завдяки цьому плавки набувають водовідштовхувальні властивості і швидко сохнуть.

Труси, будучи необхідною деталлю гардероба, на відміну від плавок, виробляються в основному з м'яких, натуральних матеріалів. Найчастіше це бавовна, до якого іноді додається в розумних кількостях лайкра або поліестер. Тканина трусів дихає і не викликає роздратування або перегріву, які можуть виявитися, якщо постійно носити плавки.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

Труси Плавки
В класичному варіанті мають прямокутну форму Зазвичай відрізняються трикутними обрисами
Надіваються під інше білизна Використовуються як самостійний предмет гардероба
Служать для захисту статевих органів від інфекцій , переохолодження, натирання Призначені винятково для водних процедур, плавання
Застосовуються як еротична білизна в звичайній обстановці Покликані підкреслювати сексуальність чоловіка або жінки в атмосфері пляжу
Виготовляються переважно з натуральних матеріалів Т ань як мінімум на 50% синтетична