Різниця між Боїнгом і Аеробусом

Різниця між Боїнгом і Аеробусом

При пересуваннях на великі дистанції альтернативи літаку по швидкості і комфорту не існує. Аеробус і Боїнг - основні конкуренти на світовому ринку. Дані компанії "ділять небо" понад 50 років, і свої прихильники є у обох брендів. Спробуємо ознайомитися з характеристиками їхньої продукції і зрозуміти, в чому полягають основні відмінності.

Зміст статті

  • Визначення
  • Порівняння
  • Висновки Topinfoweb.com. ru

Визначення

Боїнг - це американська компанія, заснована в 1916 році і здійснює науково-технічне дослідження, розробку і випуск продукції аерокосмічної промисловості. Виробництво корпорації знаходиться в США, де зосереджені її основні потужності.

Боїнг-737

Аеробус - це найбільша європейська транснаціональна компанія в сфері аерокосмічної промисловості, заснована в 1970 році шляхом злиття декількох фірм. Даний бренд здійснює випуск літаків цивільного, військового і промислового призначення.

Аеробус А320 до змісту ↑

Порівняння

Основна конкуренція між зазначеними брендами розгорнулася в цивільній авіації, де протиставляються два класи літаків: А320, А330, А340 (Аеробус) і В-737, В-767, В-777, В-787 ( Боїнг). Зазначені зразки мають безліч відмінностей, як за зовнішнім оформленням, так і з технічної частини. Наприклад, аеробус володіє високим кліренсом і "тупим" носом, двері для пасажирів відсувається в сторону (як на туристичних автобусах).Допоміжний силовий блок, розташований за хвостом, прямий і витягнутий.

Боїнг в цьому сенсі виглядає інакше. Він сидить значно нижче, а його ніс - гострий. Двері відчиняються, що вважається більш надійним варіантом: її практично неможливо відкрити в польоті. Варто також додати, що Боїнги терплять аварії значно частіше, ніж аеробуси. У 2012 році кількість аварій було на користь європейського бренду: 58 проти 22.

до змісту ↑

Висновки Topinfoweb.com. ru

  1. Популярність. У 2012 році загальна кількість замовлень Боїнга на найпопулярніші моделі цивільної авіації склало 2. 876, у Аеробуса - 4. 886.
  2. Зовнішній вигляд. У аеробуса більш висока посадка (кліренс) і закруглений ніс, у Боїнга - гострий ніс і низька посадка.
  3. Відкриття бічних дверей. У Боїнга вона розчиняється, у аеробуса - відсувається.
  4. Тип допоміжної силової установки. На літаках Боїнга вона скошена і коротка, на аеробуси - пряма і довга.
  5. Спосіб збирання шасі. У Боїнга вони укладаються під днище літака в поглиблення, у аеробуса - ховаються в спеціальній ніші.
  6. Місце в рейтингу небезпеки. Перші рядки займають продуті Боїнга (737 і 747 модель), при цьому в загальному заліку аеробус розбивається приблизно в 2, 5 рази рідше.