Кращі курорти Чорногорії для різних видів відпочинку

Курорти Чорногорії давно здобули не тільки європейську, а й міжнародну славу. Вся світова еліта, включаючи відомих бізнесменів і голлівудських зірок, хоч раз та побувала в мальовничих місцях цієї ще дуже молодий країни.

З початку 90-х років 20 століття Чорногорія гордо носить статус "екологічний заповідник Європи". Чисте повітря, цілюща вода, доглянуті пляжі. Кращі курорти Чорногорії мають свої неповторні риси і особливості. Поговоримо про це докладніше.

Зміст:

  • 1. Котор
  • 2. Будва
  • 3. Бечічі
  • 4. Ігало
  • 5. Жабляк і Колашин
  • 6. Святий Стефан

1. Котор

Кращий курорт для відвідування з дітьми.

Гості Чорногорії, які подорожують з маленькими дітьми, облюбували для відпочинку одне з найстаріших місць цієї країни - місто Котор. Цей курорт Чорногорії дуже підходить для сімейного відпочинку своїм тихим, спокійною і доброзичливою атмосферою. Готелі порівняно недорогі, вода тепла, пляжі галькові, природа мальовнича і загадкова. Котор є культурним центром Чорногорії. На вуличках і площах, що нагадують декорації фільму про середньовіччя, проводяться міські карнавали, театральні шоу, різноманітні фестивалі.

2. Будва

Кращий молодіжний курорт Чорногорії.

Самим популярним і улюбленим курортом у туристів є Будва. Його часто називають "молодіжним" курортом. Дійсно, веселощів, музики, сміху і танців тут хоч відбавляй.Курорт живе насиченим нічним життям. Улюблені місця відпочинку для гостей міста Будва - затишні кафе, дорогі ресторани, бари, всілякі клуби і запальні дискотеки.

Рівень обслуговування на цьому курорті - екстра-класу. Розкішні комфортабельні готелі розташувалися по сусідству з дивовижними піщаними пляжами золотистого кольору. Ближче до центру фешенебельні готельні комплекси і по-домашньому затишні вілли для тих, хто мріє про самоту.

3. Бечічі

Кращий спортивний курорт Чорногорії.

На курорті Бечічі явно сподобається любителям спорту і активного способу життя. Знамениті спортивні змагання "Pro Beach Soccer" проходять саме тут. До послуг туристів волейбольні та баскетбольні гри, тенісні матчі, водні види спортивних змагань, параглайдінг, пляжний футбол.

Пляжі тут покриті дивного вигляду галькою. Вона дуже дрібна, насиченого золотистого кольору. До речі, Бечічі теж дуже розташовують до сімейного відпочинку. Хочете бути ближче до природи? Зніміть окреме білосніжне бунгало, де є все, що потрібно для життя в комфорті та затишку.

4. Ігало

Кращий оздоровчий курорт Чорногорії.

Тим, у кого проблеми зі здоров'ям, обов'язково потрібно їхати в знамениту здравницю Ігало. Вас чекають Центр традиційної китайської медицини, модна клініка стоматології, Центр краси і, звичайно місцевий Інститут фізіотерапії і профілактики.

5. Жабляк і Колашин

Кращі гірськолижні курорти Чорногорії.

Якщо ваш вид спорту - гірські лижі, поспішіть в Жабляк або Колашин. Це чудової краси курорти з дуже розвиненою інфраструктурою і прекрасним обслуговуванням. У пунктах прокату можна придбати необхідне лижне спорядження.Гірські спуски підготовлені для лижників різного рівня майстерності. У Колашине можна кататися, навіть якщо сніговий покрив не дуже товстий.

Сноуборд, велосипедні та кінні прогулянки, політ на параплані, сплав вниз по порожистій гірській річці, лазіння по горах .... Немає такого виду спорту, яким ви не змогли б зайнятися на курортах Чорногорії.

6. Святий Стефан

Найдорожчий курорт Чорногорії.

Якщо ви спроможні, багаті і знамениті, вас чекають в найдорожчому курорті цієї країни під назвою Святий Стефан. Якби обожнюєте старовинну архітектуру і захоплюєтеся історією, відвідайте курорт Бар. А ще є прекрасна Подгоріца, улюблений туристами Тіват, Ада Бояна з її нудистськими пляжами, "королівський" Милочер і безліч інших чудових місць для відпочинку. Приїжджайте до Чорногорії і побачите самі.