Кращі блешня на щуку восени, самі уловисті приманки

Багато рибалок впевнені, що самі уловисті блешні на щуку восени - найбільші . Є теорія "велика приманка = велика риба". Вважається, що велика щука віддає перевагу більш велику здобич, так як при цьому вона витрачає менше сил, ніж на погоню за дрібною сошкою. Малі щуки також цілком здатні харчуватися на подив великою здобиччю. Часто невеликі щуки ловляться на приманки не набагато менші, ніж вони самі.

Інша теорія про те, чому великі приманки є найуспішнішими, полягає в тому, що щука бачить у великій рибі (приманки) ворога і атакуватиме його незалежно від того, голодна вона чи ні. Це добре працює в разі приманки, що імітує іншу щуку. Однак всі ці теорії не означають, що невеликі блешні для щуки "не працюють".

Так які блешня краще на щуку восени? Рейтинг кращих приманок на щуку восени допоможе вам розібратися в цьому питанні. Ми також вибрали найкращі воблери на щуку.

Зміст:

 • 10. Kuusamo Rasanen
 • 9. Mepps Lusox
 • 8. DAM Effzett
 • 7. Mepps Aglia
 • 6. Mepps Syclops 1 Silver / Red
 • 5. Rapala Minnow Spoon
 • 4. Блешня, що коливається "АТОМ"
 • 3. Blue Fox Super Vibrax
 • 2. Mepps Aglia Long
 • 1. Kastmaster

10. Kuusamo Rasanen

Ціна - від 380 рублів.

Коливання пріманка- "незацепляйка" від перевіреного часом фінського виробника. Відмінно підійде для лову риби в місцях з важкодоступним донним рельєфом. Завдяки своїм витонченим контурах і особливої ​​гідродинаміки цю блешню можна застосовувати для спінінга, а також для способу лову під назвою "доріжка".

9. Mepps Lusox

Ціна - від 261 рубля.

Відмінна риса цих блешень - пелюстки срібного і золотого кольорів, які, обертаючись, "штовхають" воду. При цьому пелюстки обертаються повільно, а кут їх відхилення не перевищує 25 градусів. Блешня за відгуками рибалок дуже уловиста, і головна хитрість при її використанні - освоїти правильну проводку. Вона схожа зі звичайною ступінчастою, коли підйом з дна високий і злегка прискорений, а спуск максимально довгий, повільний і пологий.

8. DAM Effzett

Ціна - від 219 рублів.

Є три "щучих" версії цієї блешні:

 • широка з гострим носом;
 • широка з заокругленим носом;
 • широка з загостреними кінцями.

Будь-який з цих видів прекрасно підходить для лову щуки. А ось вузькі колебалки для походу за щукою купувати не варто, на них ловлять окунів і невеликих жерех в річках з сильною течією.

7. Mepps Aglia

Вартість - від 149 рублів.

Ще одна принада від французького виробника Mepps в рейтингу уловистих блешень на щуку восени . Для щуки найкраще підійдуть блешня з номерами 4 і 5. Кут обертання пелюстки блешні становить 60 градусів. Має високу лобове опір ( "упористее").

6. Mepps Syclops 1 Silver / Red

Вартість - від 240 рублів.

Дії цієї блешні вдало імітують живу рибу, а десять граней відбиття світла залучають щуку немов маяк.

5. Rapala Minnow Spoon

Вартість - від 415 рублів.

Входить до числа самих уловистих приманок . Ця коливається і зачіпляється блешня має сплющене з боків "тіло" і відмінно грає як при повільній рівномірній проводці так і на падінні. З нею можна ловити щуку, судака і окуня в місцях з густою придонному травою, в очеретах і корчах.

4. Блешня, що коливається "АТОМ"

Вартість - від 310 рублів.

Універсальна коливається приманка найкраще підходить для лову щуки і інших хижаків в місцях зі слабкою течією або зовсім без такого. Їх можна використовувати як в закид так і в якості приманок для троллінгу.

3. Blue Fox Super Vibrax

Вартість - від 340 рублів.

Популярна обертається блешня з нестандартною конструкцією. "Тіло" приманки зроблено з металу і вісь блешні жорстко закріплена в ньому. Пелюстка ж має класичну форму. Найгостріший потрійний гачок не залишить рибі шансу зісковзнути.

2. Mepps Aglia Long

Вартість - від 300 рублів.

Ця обертається блешня така яскрава, що приверне будь-яку хижу рибу. І в стоячій і в бурхливій воді руху блешні зберігають правильний рух і стабільне обертання пелюстки. Має розміри від N0 до N5.

1. Kastmaster

Вартість - від 300 рублів.

Американська блешня на щуку. 10 кращих приманок очолила завдяки великій різноманітності розмірів (всього їх 5), універсальності (на неї можна ловити будь-якого хижака, що мешкає в прісних водоймах і в морі) і розміреним грі середньої інтенсивності. При прискореної підмотці блешня швидко виходить на поверхню, хоча має велику масу. Їй можна водити і швидко і повільно, щука все одно помітить і атакує ласу приманку.