Кращі гібридні позашляховики 2014 року

У міру зростання популярності гібридних електричних транспортних засобів на ринку відзначається стрімко наростаючий асортимент гібридних позашляховиків. Ці авто об'єднує комбінація невеликого бензинового двигуна з електричним двигуном і акумулятором, що дає їм більш широкий діапазон можливостей, ніж у електричного транспортного засобу, і кращу економію опліва в порівнянні з бензиновими аналогами.

Але не всі гібридні позашляховики 2014 року створені рівними, і кілька моделей з різних причин краще і надійніше інших. > І вже точно представлені моделі це не найдоступніші позашляховики, про які ми також писали на сторінках Basetop.

Lexus RX 450h

Модель замінює оригінальне покоління позашляховиків Lexus Hybrid, відомих як серія 400h. Середня економія палива 450h становить близько 30 миль на галон, завдяки чому він вийшов в

топ самих економічних гібридних позашляховиків цього року . Він також має розширені функції безпеки. Експерти відзначають високу надійність і внутрішній комфорт в списку інших активів авто. Lexus RX 450h є одним з доступних за ціною гібридних позашляховиків.

Ford Escape Hybrid

Гібридна версія популярного Ford Escape є одним з найекономічніших позашляховиків за всю історію (31 миля на галон на шосе і 34 миль на галон в міських умовах). Як Lexus RX 450h, Ford Escape - модель другого покоління. Вона також відзначилася високими показниками безпеки.Із середніми значеннями продуктивності і надійності Escape має прийнятну ціну, що робить авто одним з найдоступніших в своєму роді.

Ford Escape Hybrid розділяє багато компонентів з гібридною Mercury Mariner, яка заслуговує не менше похвали.

Chevrolet Tahoe Hybrid

Chevrolet Tahoe Hybrid є рідкісним повнорозмірним гібридним позашляховиком. Він пропонує розміщення восьми чоловік і фактично використовує два електромотора з двигуном V8, що забезпечує достатню потужність. Економія палива складає трохи більше 20 миль на галон, але це значне поліпшення в порівнянні з газом і поглинаючими властивостями стандартної Тахо. Гібрид Tahoe коштує дорого, але для водіїв, які потребують великої місткості, це одна з небагатьох гібридних альтернатив.

Chevrolet Tahoe Hybrid пов'язана з гібридним GMC Yukon, який має cхожіе характеристики.

Toyota Highlander Hybrid

Тойота Highlander Hybrid є найкращим гібридним позашляховиком, відповідним моделі Форд Ескейп за розміром і експлуатаційними характеристиками. Він має сидіння для п'яти або семи осіб, забезпечує економію палива 26 миль на галон. Завдяки доступній ціні і достатку опцій, автомобіль пропонує хорошу продуктивність і цінність для свого класу.