Рейтинг веб студій Рунета

Унікальна і запам'ятовується сторінка в Інтернеті - важлива складова успіху в бізнесі. Тому солідні компанії довіряють створення і підтримку сайту тільки істинним професіоналам.

Справжні майстри своєї справи потрапили в рейтинг веб студій Рунета за версією експертів проекту "Рейтинг Рунета". Ми публікуємо першу десятку кращих веб студій, відомих своїм нестандартним підходом і високою якістю виконання.

Зміст:

  • 10. VIPRO.
  • 9. ITECH. group.
  • 8. Айтекс.
  • 7. Трілан.
  • 6. ADV.
  • 5. Astronim *.
  • 4. Текарт.
  • 3. Actis Wunderman.
  • 2. АРМАДА СОФТ (РБК СОФТ).
  • 1. Студія Артемія Лебедєва.

10.

VIPRO.

Серед усіх учасників нашого рейтингу ця веб студія є найменшою за кількістю співробітників - менше 50 чоловік. Серед клієнтів VIPRO числяться «Шатура Меблі», компанія "Главокна", компанія "Стильні кухні". Веб студія веде регулярну підтримку і просування близько 200 інтернет-сторінок.

9.

ITECH. group.

Вартість сторінки від цієї веб студії - від 400 тисяч рублів. У числі великих клієнтів - Росенергомаш, Sony, балет ТОДЕС, Тінькофф, ALDO COPPOLA. У структурі ITECH. group діють 3 підрозділи: ITECH. design в частині створення, ITECH. support в частині підтримки та ITECH. promo в частині просування сайтів.

8.

Айтекс.

Мінімальна вартість сайту від веб студії - 25 тисяч рублів. У портфоліо компанії - понад 700 працюючих інтернет-сторінок в Рунеті. У штаті студії працюють більше сотні професіоналів.

7.

Трілан.

На рахунку веб студії - 540 якісних інтернет-сторінок. У числі клієнтів компанії - ТК "Авто-ВЕК", "Росатом", Академія біржової торгівлі "ForexClub". До речі, керівники студії - автори соціального проекту chess-online. ru, найбільшого шахового порталу, де проводяться турніри для дітей з цінними призами.

6.

ADV.

Компанія заснована в 1997 році і пропонує якісну розробку сайту за ціною від 500 тисяч рублів. У числі клієнтів веб студії - Panasonic, РОСНО, ВТБ24, Банк "Петрокоммерц", Пятерочка.

5.

Astronim *.

Мінімальна вартість інтернет-сторінки від студії Astronim * - 200 тисяч рублів. Серед клієнтів - РЖД, Альфа-Банк, МАЗ-МАN, Економічний суд і Виконавчий комітет СНД, Мілавіца. Компанія є абсолютним лідером в області IT-послуг в Білорусі.

4.

Текарт.

Веб студія працює з 1999 року. Серед великих клієнтів компанії - ГМК Норільський нікель, Меблевий холдинг «8 березня», московське Міське Таксі. Компанія пропонує свої послуги в сфері маркетингового аудиту та просування сайтів на просторах Рунета.

3.

Actis Wunderman.

Замикає трійку лідерів рейтингу веб студія, на рахунку якої понад 1400 реалізованих проектів. Мінімальна вартість сайту в Actis Wunderman - 500 тисяч рублів. У числі клієнтів веб студії - Росенергоатом, Банк Уралсиб, Банк Уралсиб, IKEA, Міжнародний аеропорт Внуково, Microsoft Rus.

2.

АРМАДА СОФТ (РБК СОФТ).

Компанія працює на ринку IT з 1998 року. Фахівцями веб студії створено понад 1000 сайтів для російських і міжнародних компаній. У числі знаменитих клієнтів студії - Sony, Philips, Mitsubishi Motors, ГЛОНАСС, Мінфін, Уряд Москви, Митна служба Росії, ГК Олімпбуд. За версією РА "Експерт" "АРМАДА СОФТ" входить в першу п'ятірку рейтингу російських компаній-розробників програмного забезпечення.

1.

Студія Артемія Лебедєва.

Лідер рейтингу веб студій Рунета - компанія, заснована в 1995 році. Сьогодні в студії Артемія Лебедєва працюють близько 200 чоловік. Компанія принципово не співпрацює з політичними і релігійними організаціями. Серед іменитих клієнтів студії - Газпром, Альфа-Банк, Самсунг Електронікс, Аптечна мережа 36. 6, Мосметрострой, Техносила. Студія Артемія Лебедєва лідирує і в рейтингу Top-100 провідних веб-студій Росії від експертної групи Теглайн.