Рейтинг найбагатших спадкоємців бізнесменів Росії, список forbes 2016

Forbes склав список спадкоємців російських мільярдерів , яким дістанеться саме багату спадщину. При цьому не бралися до уваги подружні частки. Експерти Forbes просто розділили стан кожного олігарха на всіх його визнаних дітей. Тому діти Романа Абрамовича не потрапили в топ-10 найбагатших спадкоємців. Адже на кожного з них (у екс-губернатора Чукотки 7 дітей) довелося всього лише по 1, 1 млрд. Доларів.

Представляємо вам десятку молодих щасливчиків, які успадкують кілька мільярдів "вічнозелених" купюр.

Зміст:

  • 10. Лора і Катя Фрідмани, Олександр і Ніка Ожельскіе
  • 9. Ксенія Франк, Наталя та Іван Тимченко
  • 8. Катерина і Анна Риболовлєву
  • 7. Джахангир Махмудов
  • 6. Ірина та Олександр Вексельберг
  • 5. Поліна Галицька
  • 4. Алексіс Кузьмичов
  • 3. Вікторія Міхельсон і її брат
  • 2. Тара Мельниченко
  • 1. Юсуф Алекперов

10. Лора і Катя Фрідмани, Олександр і Ніка Ожельскіе

Частка на кожну дитину - 3, 3 млрд. Доларів.

Їх батько Михайло Фрідман не збирається брати спадкоємців на роботу в "Альфа-Груп" або LetterOne. Добре, коли у дітей є свобода вибору.

9. Ксенія Франк, Наталя та Іван Тимченко

Частка на кожну дитину - 3, 8 млрд. Доларів.

Молодша дочка Геннадія Тимченко (власника групи Volga Group) Ксенія замужем за Глібом Франком, сином гендиректора "Совкомфлота".Старша займається кінематографом за даними джерела Forbes. А син вчиться в Женевському університеті.

8. Катерина і Анна Риболовлєву

Частка на кожну дитину - 3, 85 млрд. Доларів.

В минулому році відбулася розкішна весілля Катерини і Хуана Сарторі, фінансиста з Уругваю. Одруження пройшло на острові Скорпіос (в Іонічному морі) - подарунок улюбленій дочці від батька. Колись на цьому грецькому острові любили усамітнюватися Аристотель Онассіс і Жаклін Кеннеді. Молодшу дочку Анну Риболовлєв так не балує, і свого острова у неї поки немає.

7. Джахангир Махмудов

Частка - 4 млрд. Доларів.

Продовжує топ-10 найбагатших спадкоємців російських бізнесменів син Іскандера Махмудова. Це один з головних акціонерів Уральської гірничо-металургійної компанії (УГМК). У 2015 році Джахангир став заступником генерального директора "Челябінського цинкового заводу", який входить в "УГМК-Холдинг". Його пристрастю є охота, як і у Махмудова-старшого.

6. Ірина та Олександр Вексельберг

Частка на кожну дитину - 5, 25 млрд. Доларів.

Діти власника ГК "Ренова" Віктора Вексельберга вчилися в Єльському університеті. Олександр працює в американському венчурному фонді "Ренови" Columbus Nova Technology Partners, який вкладає гроші в стартапи. Ірина живе в Росії і займає пост радника керівника компанії "Нью Ейдж Капітал Партнерз", яка займається російсько-китайськими угодами.

5. Поліна Галицька

Частка - 5, 7 млрд. Доларів.

Багато хто з читачів напевно хоч раз так відвідували магазини мережі "Магніт". Ними володіє батько Поліни - Сергій Галицький. Невідомо, чи продовжить дочка справу батька. Поки що вона вчиться в Кубанському держуніверситеті на факультеті економіки.Сам Сергій в інтерв'ю виданню "Ведомости" заявив, що не бажав би, щоб його дочка займалася бізнесом, тому що жінка і підприємництво - поняття різні.

4. Алексіс Кузьмичов

Частка - 6, 7 млрд. Доларів.

Один із засновників і акціонерів Альфа-Груп Олексій Кузьмічов довгий час залишався холостяком. Вперше він одружився в 40 з гаком років. У 2009 році у його дружини Світлани народився син Алексіс, який зараз відвідує школу в Парижі.

3. Вікторія Міхельсон і її брат

Частка на кожну дитину - 7, 2 млрд. Доларів.

У Леоніда Міхельсона, якому належать компанії "Новатек" і "Сибур", в 1992 році народилася донька Вікторія. В даний час дівчина займається сучасним мистецтвом (contemporary art), а у її 60-річного батька недавно народилася друга дитина, хлопчик.

2. Тара Мельниченко

Частка - 8, 2 млрд. Доларів.

Єдина дочка Андрія Мельниченко, якому належать компанії "Єврохім" і СУЕК. Тарі виповнилося 4 роки, і в школу їй ще рано. Зате дівчинка вже побачила більше країн, ніж багато росіян за все життя. У її батьків є нерухомість не тільки в РФ, але і в Монако, США, Англії, Франції та Швейцарії.

1. Юсуф Алекперов

Частка - 8, 9 млрд. Доларів.

Єдина дитина найбільшого акціонера нафтової компанії "Лукойл" Вагіта Алекперова отримав профільну освіту і готується стати продовжувачем батьківської справи. Йому дістанеться пакет акцій "Лукойлу" за умови що Алекперов-молодший не буде ділити або продавати його.