Рейтинг відеореєстраторів 2016, 5 кращих моделей за відгуками

Серед російських автолюбителів відеореєстратор давно перейшов в розряд must have - адже це зовсім чесний свідок, який неупереджено фіксує все, що відбувається. Ми представляємо вам найсучасніші і якісні відеореєстратори . Рейтинг 2016 року, складений за відгуками користувачів "Яндекс. Маркет", включає 5 кращих моделей.

Зміст:

  • 5. КАРКАМ Q7
  • 4. ParkCity DVR HD 592
  • 3. Sho-Me Combo №1
  • 2. Mio MiVue 688
  • 1. Mio MiVue 698

5. КАРКАМ Q7

Середня ціна: 8000 рублів.

Рейтинг відеореєстраторів 2016 року по відгуками покупців відкриває КАРКАМ Q7 - прилад з відмінним співвідношенням ціна / якість. Цей реєстратор має всі потрібними автовласникові функціями і простий у використанні. Широкий кут огляду (160 °) дозволяє повністю відслідковувати ситуацію на дорозі. Користувачі відзначають якість зйомки в дозволі SuperHD 2304х1296, а функція DEWARP дозволяє уникнути розмиття по краях навіть в нічному режимі.

Мінус: складності з отриманням картки з реєстратора і видаленням файлів. При холостий роботі двигуна зображення тремтить. Датчик руху навіть при мінімальній чутливості при попаданні в вибоїну перериває поточну запис і починає писати аварійний файл.

4. ParkCity DVR HD 592

Середня ціна: 5000 рублів.

Ця бюджетна модель призначена для тих, хто уникає непотрібних наворотів і хоче тільки одного: гарної якості записи як днем, так і вночі, і розбірливі номерів навіть при високій швидкості.Надійне кріплення дозволяє розмістити реєстратор під зручним кутом, а довгий провід можна пустити в обхід сидінь. Прилад включається автоматично, коли заводиться автомобіль.

Мінус: через невеликого розміру екрану доводиться напружуватися, щоб розібрати пункти меню.

3. Sho-Me Combo №1

Середня ціна: 11000 рублів.

Відмінна риса Sho-Me Combo №1 - цей реєстратор має вбудований радаром. На жаль, як часто буває в таких випадках, обидві частини працюють не так добре, як "чисті" моделі. Якщо до роботи радара претензій не так багато (бачить, попереджає, а оповіщення добре видно на великому екрані), то з реєстратором справи йдуть трохи гірше. Кут огляду поступається "чистим" моделям, якість відео прийнятне, але не відмінне. Мінус: якщо скло холодне, виникають складнощі з кріпленням присоски.

2. Mio MiVue 688

Середня ціна: 12 000 рублів.

Режим Super HD, скляні лінзи і широкий кут огляду гарантують чудову якість запису. Якісна збірка, надійне кріплення, зручний довгий шнур. Є Wi-Fi, так що можна відразу ж передати запис з реєстратора на смартфон або планшет. Інтуїтивно зрозуміле меню, сенсорний екран. Оновити базу і програмне забезпечення просто при використанні карти пам'яті - вже не треба від'єднувати прилад і нести його додому.

Мінус: невелика ємність акумулятора (як ГЛОНАСС, так і GPS неможливо відключити). При спрацьовуванні події і виході з режиму паркування може виникнути невелика пауза секунд на 5-8, протягом якої запис не ведеться.

1. Mio MiVue 698

Середня ціна: 15000 рублів.

І першим номером в списку п'яти кращих відеореєстраторів 2016 року по відгуках користувачів стає Mio MiVue 698.У цього пристрою, який перебуває в рейтинг новинок автомобільних відеореєстраторів 2016 року, цілих дві камери, спереду і ззаду. При цьому обидві знімають з високою роздільною здатністю - 1920 х 1080 з кутом огляду в 140 °. Пристрій володіє всіма доступними для даної цінової категорії функціями: є датчик удару, GPS, детектор руху, оповіщення про камери контролю швидкості. Підтримує карти пам'яті до 128 Гб. На великому екрані в 2. 7 дюйма добре видно оповіщення та пункти меню. Кріпиться на присоску, при цьому задню камеру можна від'єднати від проводу.