Рейтинг кращих трилерів 2011 року

До жанру трилера відносять фільми, які однозначно в процесі перегляду викликають викид адреналіну. Кращі трилери 2011 року сьогодні представлені в нашому рейтингу. Минулий рік був щедрий на новинки, тому вибрати найдостойніших стало непростим завданням. Отже, представляємо 10 кращих трилерів 2011 року, відібраних за результатами глядацьких голосувань на самих різних інтернет-ресурсах.

Зміст:

  • 10. "Без компромісів"
  • 9. "Поля"
  • 8. "Вихідний код"
  • 7. "Ціна пристрасті"
  • 6 . "Механік"
  • 5. "Невідомий"
  • 4. "Області пітьми"
  • 3. "Форсаж 5"
  • 2. "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"
  • 1. "Люди Ікс : Перший клас "

10." Без компромісів "

- детективний трилер, в якому за сюжетом герой Джейсона Стетхема намагається зловити маніяка, безжально вбиває поліцейських. Динамічний розвиток подій і велика кількість другорядних ліній повністю поглинають увагу глядача.

9. "Поля"

- ще один трилер про затримання маніяка, тільки на цей раз жертвами стають молоді дівчата, чиї тіла знаходять на безкрайніх полях. І хоча дія фільму розгортається не настільки динамічно, як в попередній стрічці, "Поля" неминуче затягують у вир неоднозначного сюжету і чудовою акторської гри в супроводі відмінного саундтрека.

8. "Вихідний код"

- це справжній коктейль загадок. Головному герою належить зрозуміти, чому раз по раз він із замкнутого простору переміщається в поїзд, що рухався, який підриває терорист.Зрозуміти себе, зрозуміти, хто керує всім ланцюжком подій, і обчислити терориста - з таким переліком завдань впоратися непросто.

7. "Ціна пристрасті"

- це мелодраматичний трилер. Самогубець на краю прірви все дивиться на годинник в очікуванні чогось ... Провокації, інтриги і шокуючий фінал роблю цей фільм гідним боротьби за звання " найкращий трилер 2011 ".

6. "Механік"

- кримінальний трилер-бойовик. Історія професійного кілера, який стає наставником молодого і імпульсивного новачка. Робота в парі в кінцевому підсумку призводить до смертельного протистояння, від якого в жилах глядача холоне кров.

5. "Невідомий"

- це драматичний трилер, в основу якого лягла історія про людину, яка втратила власне "Я". Що вийшов з тривалої коми Мартін Харріс розуміє, що його життям живе інша людина. Розставити всі на свої мета герою допомагає молода таксистка.

4. "Області пітьми"

- захоплююча історія про можливості людського мозку. Під дією особливого препарату будь-яка коли-небудь прочитана або побачена інформація відтворюється в частки секунди, але не завжди надздібності обертаються благом. Як і інші обрані нами кращі фільми трилери , "Області пітьми" - це відмінна режисерська робота, акторська гра і саундтрек, значення якого важко переоцінити, коли мова заходить про вплив на глядацькі нерви.

3. "Форсаж 5"

- п'ята частина з серії "Форсаж" вийшла в форматі IMAX, що не може не позначитися на гостроті відчуттів від перегляду. Вибираючи найкращі трилери список слід обов'язково поповнити цим динамічним хітом, в центрі сюжету якого виявляється захоплююче переслідування копами головних героїв, злегка захопилися життям поза законом.

2. "Місія нездійсненна: Протокол Фантом"

- сиквел знаменитої кіно-епопеї. Підрозділ Ітана Ханта ліквідовано, на його репутації лежить пляма несправедливого звинувачення, а знання про підготовлюваний напад спонукає діяти без зволікання. Тільки ось в напарників виявляються люди, про яких майже нічого не відомо ... Слоган четвертої частини "Місії": "Плану немає. Допомоги немає. Вибору немає.".

1. "Люди Ікс: Перший клас"

- це подарунок для шанувальників серії, з якої глядачі дізнаються про те, як сформувалися професор Ксавьє і Магніто, і яка кішка пробігла між двома нерозлучними друзями. Фантастичний бойовик, можливо, покладе початок нової трилогії про Людей Ікс.

Безумовно, включити все кращі трилери рейтинг , складений нами, не в змозі. А нинішній рік готує глядачам не менше цікавих і захоплюючих новинок.