Рейтинг кращих готелів Єгипту 2014 року

Відпочинок в Єгипті залишається максимально привабливим для сотень тисяч росіян, незважаючи на періодично загострюється політичну обстановку в країні. Криза влади не зачепила туристичну індустрію, тому на території єгипетських готелів як і раніше спокійно, комфортно і безпечно.

Тим, хто збирається відвідати гостинні береги Червоного моря ми пропонуємо рейтинг кращих готелів Єгипту 2014 року , складений за відгуками мандрівників, залишених на сторінках ресурсу TopHotels.

Зміст:

 • Кращі готелі Єгипту 3 зірки
  • 5. Falcon Hills, Шарм-Ель-Шейх
  • 4. Three Corners Triton Empire, Хургада
  • 3. Sharm Reef, Шарм-Ель-Шейх
  • 2. Aloha Beach, Шарм-Ель-Шейх
  • 1. Giftun Azur, Хургада
 • Кращі готелі Єгипту 4 зірки
  • 5. Wadi Lahmy Azur, Марса Алам
  • 4. Iberotel Makadi Oasis & Family Resort, Макаді
  • 3. Coral Sun Beach, Сафага
  • 2. Sea Gardens, Шарм-Ель-Шейх
  • 1. Three Corners Ocean View, Ель Гуна
 • Кращі готелі Єгипту 5 зірок
  • 5. Club Magic Life Sharm El Sheikh - Imperial, Шарм-Ель-Шейх
  • 4. Premier Le Reve Hotel and Spa, Сахл Хашіш
  • 3. Hilton Marsa Alam Nubian Resort, Марса Алам
  • 2. Concorde Moreen Beach Resort and Spa Marsa Alam, Марса Алам
  • 1. Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay, Макаді

Кращі готелі Єгипту 3 зірки

5. Falcon Hills, Шарм-Ель-Шейх

Готель на 2-й лінії в своєму розпорядженні басейн, дайвінг-центром, дитячим майданчиком, рестораном і двома барами. У СПА-зоні можна скористатися лазнею та послугами масажу.

4. Three Corners Triton Empire, Хургада

На території Triton Empire є три басейни, міні-клуб, три ресторани, паб і чотири бари.Гості можуть користуватися інфраструктурою готелю Triton Empire Beach Resort, включаючи басейни та дитячі майданчики.

3. Sharm Reef, Шарм-Ель-Шейх

Готель на 2-й лінії пропонує міні-клуб, басейн, ресторан, піцерія, яка пропонує різні страви італійської кухні, три бари. Гостям з дітьми надаються ліжечка.

2. Aloha Beach, Шарм-Ель-Шейх

Готель знаходиться в 1555 метрах від пляжу. На території 2 басейни, дайвінг-центр, сауна, дитячий майданчик, театр для дітей, дитячий клуб, три ресторани, три бари.

1. Giftun Azur, Хургада

Готель стоїть на 1-ій лінії, на території - басейн, театр, дискотека, тренажерний зал, дитячий клуб, дитячий басейн, 2 ресторани, піцерія, 4 бари, східне кафе.

Кращі готелі Єгипту 4 зірки

5. Wadi Lahmy Azur, Марса Алам

Готель на 2-й лінії в 185 км від аеропорту на півдні Єгипту. На території кілька відкритих басейнів, ігровий майданчик, дитячий клуб, дискотека, 2 ресторани.

4. Iberotel Makadi Oasis & Family Resort, Макаді

Готель розташований в 30 км від аеропорту на 2-ий лінії. На території - дискоклуб, аквапарк, амфітеатр, 2 відкритих басейну, фітнес-центру, дитячий клуб, а також дитяче меню.

3. Coral Sun Beach, Сафага

Про

т аеропорту до готелю 86 км. На території Coral Sun Beach є 2 відкриті басейни, турецька лазня і сауна, дайвінг-центр, дитячий клуб, ресторан, 3 бари, а також спеціальний дитячий бар.

2. Sea Gardens, Шарм-Ель-Шейх

Готель на 2-й лінії має спільну інфраструктуру з двома готелями - Sea Club і Sea Life. До послуг гостей дайвінг-центр, дискотека, тенісні корти з освітленням, дитячий майданчик, міні-клуб, ресторан, 2 бари.

1. Three Corners Ocean View, Ель Гуна

Відстань від аеропорту до готелю - 32 км. На території Three Corners Ocean View є два ресторани, арабська кав'ярня і два бари, дорослий і дитячий басейни, амфітеатр, дайвінг-центр.

Кращі готелі Єгипту 5 зірок

5. Club Magic Life Sharm El Sheikh - Imperial, Шарм-Ель-Шейх

Готель розташований на величезній площі 94 000 кв. метрів. Трансфер від аеропорту займає не більше 15 хвилин. На території 7 ресторанів, 7 барів, кафе, два басейни, 5 тенісних кортів, міні-клуб, а також окремий клуб для тінейджерів.

4. Premier Le Reve Hotel and Spa, Сахл Хашіш

Від аеропорту до готелю 22 км. Територія комплексу займає 55 000 кв. метрів. До послуг гостей 7 ресторанів, 3 бари, 5 басейнів, в тому числі підігріваються, СПА і фітнес - центри, медична клініка, прокат лімузинів.

3. Hilton Marsa Alam Nubian Resort, Марса Алам

Відстань до аеропорту - 36 км. На території 4 басейни, дитячий клуб, цілодобовий фітнес-центр, дитячий майданчик, чотири ресторани, 7 барів, бізнес центр, дайвінг-центр, салон краси.

2. Concorde Moreen Beach Resort and Spa Marsa Alam, Марса Алам

Відстань до аеропорту - 24 км. На території комплексу є дайвінг-центр, 2 дорослих і 1 дитячий басейн, 2 ресторани, 3 бари, СПА і фітнес - центри, дитячий клуб, ігровий майданчик.

1. Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay, Макаді

Загальна площа готелю - 300 000 кв. метрів. На території є театр, СПА і фітнес-центр, 6 освітлюваних тенісних кортів, кілька басейнів, дайвінг-центр з власним причалом, гольф, стайня, міні-клуб, окремий клуб для підлітків.