Рейтинг кращих готелів Криму «Все включено» 2015

Відповідаючи потребам туристів, кримські готелі все активніше впроваджують відпочинок за системою "all inclusive". Крім практично цілодобового харчування кращі готелі Криму пропонують гостям насолоджуватися анімацією, СПА, басейнами, спортивними майданчиками.

Такий відпочинок нічим не поступається звичному для кращих турецьких готелів "олл інклюзіву". Сьогодні в нашій добірці рейтинг кращих готелів Криму "Все включено" 2015 року . При складанні і ранжируванні десятки враховувалися відгуки мандрівників на ресурсі TopHotels.

Зміст:

  • 10. Ателіка Таврида (4. 13)
  • 9. Porto Mare 4 * (4. 18)
  • 8. Курорт-готель Демерджі (4. 27)
  • 7. Аквамарин 5 * (4. 35)
  • 6. Пансіонат Нева (4. 45)
  • 5. Ялта - Інтурист 4 * (4. 47)
  • 4. Palmira Palace 4 * (4. 56)
  • 3. Mar Le Mar Club 4 * (4. 64)
  • 2. Golden 3 * (4. 7)
  • 1. SPA готель "Море" 4 * (4. 75)

10. Ателіка Таврида (4. 13)

Готель розташований в околицях Севастополя на території 2, 5 га. До послуг гостей пляж, дитячий майданчик, басейн з дитячою зоною, анімація для дорослих і дітей.

9. Porto Mare 4 * (4. 18)

Цей готель в Алушті до 2011 року називався "Юність". До послуг гостей - міні-клуб, пляж з дитячим майданчиком, міні-футбол, СПА, тренажерний зал, 3 басейни, 5 барів і ресторан.

8. Курорт-готель Демерджі (4. 27)

Готель з басейном, дитячим майданчиком, дрібно-галькові пляжем і оздоровчою базою розташований в Алушті. Для того, щоб опинитися в центрі курорту, досить прогулятися через парк.

7. Аквамарин 5 * (4.35)

В рейтинг готелів Криму потрапив тільки один комплекс категорії 5 зірок. Розташований готель в Севастополі, на території є 4 бари і ресторани, аквапарк, басейн, дитячий майданчик, СПА, тенісний корт.

6. Пансіонат Нева (4. 45)

Діти до 5 років проживають і харчуються в готелі безкоштовно. На території комплексу Нева є дитячий майданчик, бар, ресторан, нічний клуб, діють анімаційні програми для дорослих і дітей.

5. Ялта - Інтурист 4 * (4. 47)

З усіх готелів, які увійшли до рейтингу готелів Криму, "Ялта -Інтуріст" має найбагатшу історію. Ще за часів СРСР відпочивати тут було престижно і комфортно. А після реконструкції готель знайшов сучасний вигляд, чудову кухню, дорослий і дитячий басейни, контактний зоопарк, планетарій та інші розваги для гостей будь-якого віку.

4. Palmira Palace 4 * (4. 56)

Готель відкрився в травні 2005 року. До послуг постояльців 7 барів і ресторанів, 2 відкритих басейну, СПА, 1 критий басейн, дрібно-гальковий пляж. Для гостей з дітьми ігровий клуб Лімпопо, майданчик, дитяча зона в басейні, анімація.

3. Mar Le Mar Club 4 * (4. 64)

Новий кримський готель зведений в заказнику кримської сосни, що гарантує найсвіжіший і корисний повітря і максимальне відновлення в період відпочинку. На території Mar Le Mar Club 2 басейни, міні-гольф, спортивний зал, ресторан, 4 бари, дворівневий пляж.

2. Golden 3 * (4. 7)

Незважаючи на офіційні три зірки, комплекс заслуговує найпильнішої уваги. Діти до 7 років відпочивають в Golden безкоштовно . На території є СПА, відкритий і критий басейни, парк, ресторан, 2 бари, міні-футбол, кінозал.

1. SPA готель "Море" 4 * (4. 75)

Очолює десятку, до якої увійшли кращі готелі Криму "все включено" , комплекс, що розташувався в знаменитому "Професорському куточку" Алушти.На території є СПА, басейни, дитячі майданчики, 5 барів і ресторанів.