Чоловік рейтинг сноубордистів світу

Сноуборд - один з найбільш захоплюючих видів спорту. І його популярність зростає семимильними кроками, чому значною мірою сприяє співтовариство The Ticket to Ride (TTR), створене в 2002 році і об'єднало новачків і професіоналів.

Всесвітній рейтинг TTR враховує переваги, досягнуті від участі в найбільш значущих змаганнях в світі сноуборду. Сьогодні ми представляє Вашій увазі рейтинг сноубордистів світу (чоловічий) , в який увійшли Топ-10 кращих спортсменів планети.

Незважаючи на засилля в першій десятці рейтингу канадських сноубордистів, лідером став фін РУП Тонтері. Серед росіян кращий результат у Павла Харитонова, який увійшов в рейтинг на 122 другому рядку.

Зміст:

  • 10. Дарсі Шарп (Sharpe, Darcy), Канада.
  • 9. Юкі Кадоно (Kadono, Yuki), Японія.
  • 8. Марк МакМорріс (McMorris, Mark), Канада.
  • 7. Свен Торгрен (Thorgren, Sven), Швеція.
  • 6. Дерек Лівінгстон (Livingston, Derek), Канада.
  • 5. Стале Сандбек (Sandbech, Stale), Норвегія.
  • 4. Бенджі Ферроу (Farrow, Benji), США.
  • 3. Антуан Трушон (Truchon, Antoine), Канада.
  • 2. Майкл Чикареллі (Ciccarelli, Mikey), Канада.
  • 1. РУП Тонтері (Tonteri, Roope), Фінляндія.

10. Дарсі Шарп (Sharpe, Darcy), Канада.

Канадський спортсмен виріс в горах і вперше встав на сноуборд у віці 5 років. З бордом або лижами, так чи інакше, пов'язані професії всіх членів сімейства Шарп. З урахуванням того, що Дарсі всього 16 років, головні досягнення спортсмена ще попереду.

9. Юкі Кадоно (Kadono, Yuki), Японія.

Ще один 16-річний спортсмен в чоловічому рейтингу кращих сноубордистів світу.Серед останніх досягнень сноубордиста - перемога на міжнародних змаганнях з фрістайлу Air + Style Beijing 2012 у Пекіні в грудні минулого року.

8. Марк МакМорріс (McMorris, Mark), Канада.

19-річний спортсмен першим в світі в 2011 році виконав складний трюк Backside Triple Cork 1440. Марк - Золотий медаліст змагань X Games Aspen 2012 у слоупстайле і біг-Ейре.

7. Свен Торгрен (Thorgren, Sven), Швеція.

Вісімнадцятирічний Свен зайняв шосте місце на Чемпіонаті світу зі сноуборду 2012 року в Осло. Торгрен не розлучається зі сноубордом з семирічного віку. Сьогодні в скарбничці спортсмена більше десятка призових місць, завойованих на змаганнях міжнародного рівня.

6. Дерек Лівінгстон (Livingston, Derek), Канада.

Досвідчений 22-річний сноубордист почав займатися досить пізно - в 8 років. Сьогодні Дерек - гордість канадського сноуборду і визнаний майстер хаф-пайпа.

5. Стале Сандбек (Sandbech, Stale), Норвегія.

Стале 19 років, на змаганнях міжнародного рівня він виступає з чотирнадцяти, а в 16 був удостоєний звання «Норвезький Сноубордист Року». Серед останніх досягнень Сандбека - третє місце на Air + Style Beijing 2012.

4. Бенджі Ферроу (Farrow, Benji), США.

20-річний спортсмен більше 14 років присвятив сноуборду. На сьогоднішній день Ферроу - кращий американський сноубордист, який виступає на чемпіонатах світу і демонструє виключно позитивну динаміку успіху.

3. Антуан Трушон (Truchon, Antoine), Канада.

Трушон замикає трійку лідерів, які очолюють рейтинг сноубордистів світу (чоловічий) . 22-річний спортсмен в лютому 2012 став першим на змаганнях за кубок світу FIS World Cup в Квебеку.

2. Майкл Чикареллі (Ciccarelli, Mikey), Канада.

В скарбничці Майкла є золото зимових юнацьких Олімпійських ігор 2012 року зі сноуборду в слоупстайле.16-річний Майкл встав на борд в семирічному віці. Сьогодні Майкл (Мікі) Чикареллі - кращий серед канадських спортсменів в чоловічому рейтингу.

1. РУП Тонтері (Tonteri, Roope), Фінляндія.

Тонтері очолює чоловічий рейтинг сноубордистів світу з великим відривом від суперників. У 2010 році РУП став першим в світі спортсменом, який завоював вдруге чемпіонський титул WSF World Rookie Champion. А на початку 2012 року РУП переміг на TTR Burn River Jump.