Список кращих молодіжних комедій всіх часів (18 +)

Популярні молодіжні комедії гарні на будь-який випадок - і для вечора в компанії друзів, і для розваги в вихідний, якщо захотілося просто повалятися перед телевізором.

Ми сьогодні представляємо Топ-10, в який увійшли кращі молодіжні комедії 18+ , список всіх часів включає не тільки новинки, але і найсмішніші фільми минулих років. У десятку увійшли американські і європейські кінокартини.

Зміст:

  • 10. Мурахи в штанях
  • 9. 21 і більше
  • 8. Дуже погана училка
  • 7. Мальчишник 2: з Вегаса в Бангкок
  • 6. Пипец 2
  • 5. Типу копи
  • 4. Kingsman: Секретна служба
  • 3. Незадоволена сексуальна напруга
  • 2. Проект X: Дорвалися
  • 1. Мачо і ботан

10. Мурахи в штанях

Коли вибирають молодіжні комедії, список не може не поповнитися фільмами, присвяченими сексу. "Мурахи в штанах" - це історія німецького сором'язливо підлітка, якому належить докорінно змінити жалюгідне існування незайманого.

9. 21 і більше

Гарна комедія розповідає життя американського хлопця, який відзначає двадцятого й першого дня народження в компанії "безбашенних" кращих друзів. Бурхлива вечірка переростає в захоплюючу пригоду.

8. Дуже погана училка

Головна героїня - не просте вчителька, на роботу вона ходить як на вечірку, а її заповітна мрія - збільшити бюст. А тут ще в школі з'являється новий учитель, від якого не дивно зовсім втратити голову.

7. Мальчишник 2: з Вегаса в Бангкок

Нове оповідання про пригоди четвірки кращих друзів. На цей раз вся вже знайома компанія відправляється на весілля Стю в Таїланд. Природно, всім планам на спокійне і красиве торжество збути не судилося. Зате забезпечені карколомні пригоди.

6. Пипец 2

Пародія на фільми про супергероїв пропонує від душі посміятися над пригодами, в які потрапляє Убивашка, Пипець і новий герой Полковник Америка. Разом харизматична компанія перемагає всіх ворогів.

5. Типу копи

Кращі молодіжні комедії далеко не завжди присвячені виключно сексу. Кримінальна комедія 2014 року оповідає про двох недбайливих приятелів, які приходять на костюмовану вечірку, вбравшись копами. Несподівано хлопці опиняються вплутаними в справжнісіньку кримінальну історію.

4. Kingsman: Секретна служба

Комедійний бойовик розповідає про хлопця, який має неймовірно високий рівень інтелекту і досвід служби в морській піхоті. Прийнявши пропозицію нового знайомого вступити в ряди надсекретної організації, головний герой стикається з найнесподіванішими випробуваннями. Прем'єра Kingsman в Росії відбулася в лютому 2015 року.

3. Незадоволена сексуальна напруга

Як і багато інших молодіжні комедії 18+, цей фільм присвячений хитросплетіннях сексуального життя. Цього разу в ролі головних героїв - спекотні іспанські красені і красуні.

2. Проект X: Дорвалися

Три учня старших класів мріють про славу. І щоб привернути увагу, влаштовують кращу вечірку всіх часів. Масштаб заходу несподівано перевершує всі очікування, в списку запрошених виявляється все місто і одночасно із зіпсованою репутацією тінейджери отримують жадану популярність.

1. Мачо і ботан

Очолив рейтинг молодіжних комедій всіх часів фільм, що розповідає про пригоди двох поліцейських, які разом вчилися і, природно, стали працювати в парі. Напарники не схожі один на одного, що не заважає їм блискуче виступати дуетом.