Як користуватися лаком для волосся?

Як користуватися лаком для волосся?

Лак для волосся - незамінний засіб для створення ефектних зачісок. Він являє собою маслянисту рідину, упаковану в балончик з розпилювачем. На пасма наноситься шляхом розбризкування і склеює волоски між собою. Вважається, що регулярне використання лаку завдає волоссю шкоди. Але в сучасні продукти виробники додають вітаміни, кератин і речовини, що захищають від ультрафіолету. Тому якщо знати, як користуватися лаком для волосся, ніякої шкоди шевелюрі не загрожує.

Зміст статті

  • Як вибрати лак для волосся?
  • Як видалити лак з волосся?
  • Використання лаку для волосся під час вагітності

Як вибрати лак для волосся?

Лак буває різної фіксації - легкої, середньої, сильної і спеціально для додання обсягу зачісці. Щоб вибрати підходящий засіб, потрібно визначитися з типом укладання.

Природна, рухлива укладання

Для такої укладки потрібно лак легкої фіксації. Він не обтяжує волосся, надає їм блиск. Пасма не склеюються, стають доглянутими і красивими.

Повсякденне укладання

Для зачісок, які повинні зберегти форму, але при цьому виглядати природно (наприклад, каре), підійде лак середньої або нормальної фіксації. Щоб таке укладання довго трималася, потрібно спочатку розпорошити засіб біля коріння волосся, надаючи обсяг і пишність.Потім, після процедури причісування, закріпити результат, розпорошивши його по всій зачісці. Лак середньої фіксації має достатню силу, щоб тримати волосся в порядку, але не обтяжувати і не склеювати їх.

Складна укладка або зачіска

Для зачісок, в яких потрібно підкреслити обсяг, кожну деталь або пасмо, треба використовувати лак сильної фіксації. Він розпорошується на завершену укладку, утворюючи захисний шар від вітру і вологи. Зачіска, закріплена таким засобом, залишається нерухомою. Не рекомендується застосовувати лак сильної фіксації кожен день. Він більше підходить для вечірніх і святкових зачісок.

Надання обсягу

Виробники випускають різні фіксатори для волосся, серед них лак, що надає обсяг зачісці. Тим жінкам, у яких тонкі або рідке волосся, такий засіб просто необхідно. Потрібно знати кілька нюансів, як правильно користуватися лаком для волосся, щоб додати об'єм:

  1. Засіб слід розпорошувати на сухе волосся, балончик тримати на відстані 30 см від шевелюри.
  2. Опустити голову вперед і нанести лак на підставу локонів.
  3. Встати рівно, струснути пасма і обробити кожну окремо.
  4. Не варто використовувати занадто велику кількість лаку, щоб не обтяжувати зачіску.

до змісту ↑

Як видалити лак з волосся?

Якщо лак для волосся хорошої якості, його можна легко видалити за допомогою гребінця. При розчісуванні засіб обсипається, і пасма набувають природний стан. Якщо гребінець плутається в склеєних локони і неможливо пройти їх від кореня до кінчиків, то, швидше за все, було використано засіб низької якості або з вичерпаним терміном придатності.

Багатьох жінок цікавить питання, чи можна користуватися простроченим лаком для волосся.Відповідь в цьому випадку - ні! Зіпсоване засіб здатний забивати пори волосся, що призводить до їх витончення і ламкості. Зачіска з ним виглядає неприродно, вульгарно.

до змісту ↑

Використання лаку для волосся під час вагітності

Як і будь-який косметичний засіб, лак містить в своєму складі хімічні компоненти. Подібні речовини в звичайних умовах не є небезпечними для жіночого здоров'я, але можуть завдати шкоди плоду, що розвивається. Тому будь-який гінеколог на питання, чи можна користуватися лаком для волосся вагітним жінкам, відповість, що краще утриматися від такого засобу до народження дитини.