Як перевести jPG в PDF?

Як перевести JPG в PDF?

Формат JPG на даний момент вважається найпопулярнішим в інтернеті. У ньому вивантажуються практично всі фотографії в соціальних мережах. PDF же в свою чергу є стандартом для перегляду документації. Наприклад, документи Word-форматів можуть з помилками відкриватися в інших текстових редакторах. З PDF проблем ніколи не виникає. Відкриваючи PDF в будь-якому з переглядачів, можна бути впевненим, що помилок форматування не буде. Іноді виникають випадки, коли потрібно конвертувати картинку в PDF-файл. Спробуємо розібратися в тому, як перевести JPG в PDF?

Перевести звичайний файл формату. jpg в PDF досить просто. Стандартні засоби Windows не дозволяють цього зробити, тому доведеться використовувати програми або інтернет-сервіси.

Зміст статті

  • Класика створення PDF
  • Онлайн-сервіс конвертації JPG >> PDF
  • Офісні редактори
  • Спеціальні програми

Класика створення PDF

Для створення PDF-файлів придумано безліч утиліт, але кращої серед них є Adobe Professional. Звичайний Adobe Reader для перегляду ПДФ-ок встановлений практично на кожній Windows, а ось платна версія Adobe Professional знайдеться лише у тих, хто працює з великими обсягами документів. Якщо у вас встановлена ​​ця версія, то запускаєте програму, натискаєте "Створити PDF" і перетаскуєте потрібну кількість графіки прямо у вікно програми. Після закінчення редагування потрібно буде зберегти PDF-файл.

до змісту ↑

Онлайн-сервіс конвертації JPG >> PDF

Як перевести файл JPG в формат PDF, якщо під рукою немає редакторів? Мабуть, найкращим сервісом в плані конвертації картинок в формат PDF є сервіс // convert-my-image. com / Ru. Безкоштовний і русифікований онлайн-сервіс буквально за пару кліків конвертує вашу картинку в звичайний ПДФ. Відкриваємо сайт в браузері, натискаємо на кнопку "Вибрати файл" і вказуємо картинку, яку потрібно перевести в PDF.

натисніть на картинку для збільшення

Після вибору картинки тиснемо зелену кнопку "Старт" і зберігаємо файл в будь-який зручний місце (краще на робочий стіл).

натисніть на картинку для збільшення

Все, конвертація успішно завершена. Як бачимо, все дуже просто і не вимагає особливих умінь.

Також наші читачі рекомендують сервіс jpg2pdf. com. Можете спробувати його, ми про нього нічого не знаємо.

до змісту ↑

Офісні редактори

Якщо у вас немає доступу в інтернет, то вам допоможе звичайний Word. В офісному редакторі від Microsoft є спеціальна функція, яка дозволяє конвертувати документи в PDF-формат. Щоб отримати з картинки ПДФ-файл, натискаємо на робочому столі правою кнопкою і створюємо новий документ.

натисніть на картинку для збільшення

Щоб картинка красиво відображалася в документі PDF, потрібно створити максимально вузькі поля. Для цього вибираємо в Word вкладку "Розмітка сторінки", натискаємо на "Поля" і вибираємо "Вузьке".

натисніть на картинку для збільшення

Тепер перетягуємо картинку в вікно редактора і розтягуємо на всю сторінку.

натисніть на картинку для збільшення

Залишилося тільки зберегти документ у форматі PDF. Натискаємо на круглу іконку у верхньому лівому кутку і послідовно вибираємо "Зберегти як >> PDF або XPS"

натисніть на картинку для збільшення

Потім залишиться лише дати назву файлу і зберегти його в будь-яку папку.Підтверджується збереження кнопкою "Опублікувати".

натисніть на картинку для збільшення

Наприклад, ось так виглядає PDF-документ, сконвертовані зі звичайного doc-файлу з картинкою.

натисніть на картинку для збільшення

Правда, даний "фокус" працює лише в MS Office 2007 і вище. Office 2003 не підтримує конвертування Doc в PDF. Втім, якщо у вас немає Ворда, то ви можете те ж саме повторити з Open Officе.

до змісту ↑

Спеціальні програми

Існує ряд спеціальних утиліт, якими можна конвертувати будь-яку картинку в PDF-файл. Серед безкоштовних програм виділяються PDF Architect 2 (офіційний сайт - // download. Pdfforge. Org / download / pdfarchitect2 /) і JPG2PDF (офсайт - // www. Jpgtopdfconverter. Com / down / jpg2pdf. Exe), а також Image to PDF Converter Free.

натисніть на картинку для збільшення

Хочете більшого, ніж конвертування? Встановіть на ПК Adobe Photoshop CS. Потужний графічний редактор дозволяє зберігати картинки в форматі PDF. Заодно і відредагуєте картинки на свій лад.

Який спосіб вибрати - вирішувати вам. Головне, щоб якість вихідної картинки було на хорошому рівні.