Як укладати волосся дифузором?

Як укладати волосся дифузором?

Для того щоб точно знати, як укладати волосся дифузором, потрібно перш за все розібратися, для чого він призначений. Дифузор - це додаткова насадка на фен, округла площину з невеликими "пальчиками" і отворами для проходження гарячого повітря. Насадка допомагає в створенні об'ємних зачісок і легких недбалих кучерів, що імітують мокре волосся. Крім того, дифузор є більш щадним варіантом фена, коли гаряче повітря розсіюється і, таким чином, не пересушує локони, не шкодить їх структурі. Для безпечної щоденної сушіння рекомендується застосування дифузора.

Зміст статті

 • Особливості використання дифузора
 • Особливості укладання дифузором короткого волосся
 • Особливості укладання дифузором довгого волосся
 • Особливості укладання дифузором кучерявого волосся

Особливості використання дифузора

дифузор незамінний при створенні об'ємних зачісок. Тому його бажано застосовувати в першу чергу тим жінкам, у яких тонке волосся, що вимагають пишності та об'єму.

При виборі насадки для самостійного використання варто знати деякі нюанси:

 • Для довгих і прямого волосся підійде дифузор з подовженими і вужчими пальчиками.
 • Короткі і неслухняні пасма легше укласти за допомогою насадки, у якій "пальчики" маленькі і порожнисті усередині.В цьому випадку волосся прекрасно піднімаються біля коріння і випрямляються по всій довжині, що надає укладанні ефектний і завершений вигляд.
 • При застосуванні дифузора слід дотримуватися середнього або низького температурного режиму. Так як подача гарячого повітря відбувається в безпосередній близькості від шкіри голови, то є небезпека обпектися, якщо температура буде занадто високою.
 • Відповідаючи на питання, як укладати волосся за допомогою дифузора, слід сказати про масаж, який відбувається при правильному використанні насадки. Такий масаж дуже корисний: він сприяє поліпшенню кровообігу, зміцненню волосяних цибулин. Як наслідок, волосся стає здоровим і сильним.

до змісту ↑

Особливості укладання дифузором короткого волосся

 1. Вимити голову і злегка просушити рушником.
 2. Нанести необхідну кількість засобу для фіксації укладання (пінки або мусу), а також скропити волосся термозащитним спреєм.
 3. Дифузор насадити на фен і щільно притиснути до шкіри голови. Сушити волосся слід, роблячи погладжування по всій площі волосяного покриву. Закріпити укладку лаком для волосся. Окремі пасма виділити воском.
до змісту ↑

Особливості укладання дифузором довгого волосся

 1. На вимиту голову нанести велику кількість засобу для укладання.
 2. Розділити волосся на пасма.
 3. Окрему пасмо скрутити у вигляді гармошки і придавити дифузором. У міру висушування вона розпадається кучерявою хвилею.
 4. Укладання закріпити лаком.

Є ще один швидкий спосіб, що допомагає розібратися, як укласти волосся дифузором в домашніх умовах. Для цього потрібно нагнутися вперед, перекинувши перед собою всю копицю.Дифузор підставити так, щоб волосся намоталося на площину насадки. При цьому довгі локони самі укладаються недбалими хвилями і набувають хвилястість при сушінні.

до змісту ↑

Особливості укладання дифузором кучерявого волосся

 1. Вимити локони і підсушити рушником.
 2. Нанести достатню кількість засобу для укладання.
 3. За допомогою пальців збити волосся, сформувавши окремі прядки.
 4. Насадку притиснути до шкіри голови і сушити локони, роблячи масажні руху.
 5. Зафіксувати укладку лаком для волосся.

Треба сказати, що для кучерявого волосся така насадка є ідеальним інструментом для створення стильного образу за лічені хвилини.

Навчитися моделювати зачіски за допомогою дифузора дуже просто. Потрібно зовсім небагато практики і бажання бути чарівною кожен день. Тоді обов'язково все вийде!