Як укласти волосся хвилями в домашніх умовах?

Як укласти волосся хвилями в домашніх умовах?

Кучеряві локони - класика, що дозволяє створити жіночний, чарівний образ. І якщо немає бажання йти в перукарню, можна дізнатися, як укласти волосся хвилями в домашніх умовах, і спробувати створити розкішну зачіску самостійно. Для додання волоссю потрібної форми використовуються і кардинальні методи, і більш щадні.

Зміст статті

  • Укладання плойкою
  • Завивка на бігуді
  • Плетіння кісок
  • Пучок з волосся
  • Завивка на пальцях

Укладання плойкою

Цей спосіб передбачає нагрівання волосся, і важливо їх не пересушити, щоб не зіпсувати. При завивці черзі відокремлюються пасма потрібного розміру: побільше - для великих локонів, поменше - для безлічі дрібних. Прядки накручуються на прилад з деяким відступом від коренів волосся. Відводиться близько хвилини на формування завитка, після чого він знімається з плойки. Якщо кучері відразу не розправляти, а закріплювати їх до повного охолодження на голові невидимкою, то хвилі вийдуть більш стійкими і ефектними. Після закінчення слід зафіксувати укладку лаком.

до змісту ↑

Завивка на бігуді

В даний час у продажу представлені бігуді, які прості у використанні і нешкідливі, на відміну від застосовуваних раніше пристосувань з гумкою, що ушкоджує волосся. Наприклад, тепер є можливість робити шикарну зачіску за допомогою бігуді-липучок.Вони без праці закріплюються і знімаються і найкраще підходять для завивки волосся коротких і середніх. Довгі локони зручніше створювати, застосовуючи бігуді-бумеранги. А якщо немає можливості відводити на зачіску багато часу, на допомогу прийдуть термобігуді, що дозволяють швидко отримувати чудовий рельєф на волоссі.

до змісту ↑

Плетіння кісок

З давніх-давен відомо, як укласти волосся хвилями будь-якого розміру. Для цього вологі пасма необхідно зібрати в кілька кіс і залишити в такому вигляді до висихання. Якщо буде багато тонких тугих кісок, то шевелюра вийде пишною і дрібно завитої. А в разі коли ефект "афро" не потрібен, плетуть не більш ніж шість кіс, які можуть бути тугими або повільніше. Важливо виконувати плетіння до самих кінчиків волосся, щоб згодом внизу не виділялися прямі відрізки. А закріпити косички зручно стрічками або гумками. Оскільки для висихання потрібен певний час, краще проводити всі маніпуляції на ніч, щоб вранці насолодитися вже готовим результатом.

до змісту ↑

Пучок з волосся

В даному випадку вологі волосся не заплітається, а скручуються у вигляді максимально високого пучка, який закріплюється гумкою. Для більшої надійності можна накинути на нього сіточку для волосся. Після цього треба спокійно лягти спати, якщо, звичайно, вдень не хочеться так ходити кілька годин. Коли вранці пучок буде розпущений, утворюється дивовижна пишна укладка, яку залишиться трохи підправити, акуратно розподіливши пасма руками. Готову зачіску бажано скропити лаком.

до змісту ↑

Завивка на пальцях

Це ще один цікавий спосіб надання привабливого вигляду волоссю.Буде потрібно засіб для фіксації (пінка або гель) і кілька невидимок або заколочок. В процесі укладання необхідно відділяти невеликі пасма, наносити на них пінку і нетуго накручувати волосся на палець. Вийшло колечко знімається і невидимкою закріплюється на голові. Після висихання пінки залишиться прибрати невидимки або шпильки і зафіксувати чарівну зачіску лаком.

І ще один нескладний спосіб, що дозволяє красиво укласти волосся хвилями: