Як фарбувати очі чорними тінями?

Як фарбувати очі чорними тінями?

Без тіней будь-який макіяж, навіть повсякденний, виглядає незавершеним, але ще гірше, якщо забарвлення косметичного засобу обрана неправильно - не підходить до кольору очей або образу. Наприклад, зелені очі можуть загубитися десь в загальній масі блакитних або сріблястих тіней. Але чорні тіні - абсолютно особливий випадок. Не всяка дівчина ризикне використовувати їх, оскільки чорний колір - це виклик, це епатаж і разом з тим елегантність. А тим, хто зважився, потрібно знати, як фарбувати очі чорними тінями.

Таке забарвлення не підходить для щоденного застосування, але добре доповнить вечірній образ. Однак в поєднанні з нею не рекомендується використовувати яскраву (особливо червону) помаду - це перебір, і виглядати буде досить вульгарно. Хороший вибір - помада нейтрального відтінку, як можна ближче до натурального кольору губ.

Зміст статті

 • Підготовка до макіяжу
 • Варіанти нанесення тіней
 • Рекомендації

Підготовка до макіяжу

Чорні тіні особливо вибагливі. Для того щоб не виникло ніяких казусів в самий розпал заходу, потрібно придбати якісне засіб, який не осиплеться, покривши все обличчя плямами.

Перед нанесенням такого яскравого макіяжу необхідно приділити особливу увагу шкірі, так як нерівності і зморшки будуть неприємно контрастувати з виділяються очима. Тональним кремом треба приховати всі недоліки, а на всі віки і області під ними розподілити пудру.В іншому випадку тіні можуть лягти нерівно, і для їх видалення доведеться вдатися до засобу для зняття макіяжу. Брови повинні бути чіткої форми, але олівцем не слід виходити за їх межі.

до змісту ↑

Варіанти нанесення тіней

Як правильно фарбувати очі чорними тінями? Існує кілька різних варіантів. Один з них - повне покриття століття тінями чорного кольору.

 1. Тіні потрібно нанести на повіки і гарненько розтушувати. Краще скористатися невеликою кількістю, а при необхідності додати ще один шар, щоб не переборщити або без праці підкоригувати. Тепер чорним олівцем слід підвести внутрішнє віко, це додасть мейкапу більш акуратний і завершений вигляд.
 2. Щоб трохи розбавити макіяж, у внутрішніх куточках очей рекомендується розтушувати трохи сріблястих або інших світлих тіней. З безлічі фото і відео, які без праці можна знайти в Мережі, легко зрозуміти, які кольори додати до макіяжу.

 3. І фінальний штрих - туш. Вона повинна бути об'ємною, щоб вії чітко виділялися. Якщо ж такого ефекту немає, бажано скористатися пучком накладних вій.

Є ще кілька варіантів макіяжу з чорними тінями, але один з найпоширеніших - стрілки.

 1. Для початку повіку покривається світлими тінями, після проводиться тонка лінія чорним олівцем по зростанню вій. Потрібно набрати на тонку пензлик чорні тіні, струсити зайве (щоб згодом вони не обсипалися) і провести стрілку: тонка лінія від внутрішнього куточка ока повинна розширюватися до зовнішнього, де її слід перетворити в широку стрілку.
 2. Нижня повіка приблизно від середини теж треба підвести олівцем, поєднуючи цю рису з уже намальованою стрілкою.Олівець не повинен чітко виділятися.
 3. На внутрішньому куточку ока розтушовується трохи світлих тіней з блискітками або перламутром. Ними ж підводиться і нижню повіку до самої лінії чорного олівця.
 4. Тепер наноситься туш, і макіяж готовий.
до змісту ↑

Рекомендації

 • Чорні тіні ідеально підходять блакитнооким дівчатам: вони підкреслять всю глибину кольору і додадуть виразності, для цього варто вибирати більш насичені відтінки.
 • Дівчатам з глибоко посадженими очима потрібно виділити куточок ока всередині, саме на нього слід наносити найбільш темний колір.
 • При близько посаджених очах з вузькою переніссям акцентується зовнішній куточок.

Отже, існує багато варіантів того, як фарбувати очі чорними тінями. Вони відмінно виділяють очі, роблять погляд зачаровує і таємничим. Але при використанні чорного кольору потрібно мати деяку вправність і бути гранично акуратними.