Як підстригти волосся в носі?

Як підстригти волосся в носі?

Для чоловіків проблеми зайвої рослинності на тілі практично не існує, чого не можна сказати про жінок. Представниці слабкої статі витрачають багато часу на гоління і епіляцію. А ось до видалення волосків над губою і в носі справа доходить вкрай рідко. Чому? Просто більшість жінок в принципі бояться потикатися до настільки чутливих зонах. Але в дійсності нічого особливо складного в цій процедурі немає. Якщо все-таки рішення прийнято на користь ідеальної гладкості шкіри, знання, як підстригти волосся в носі, безсумнівно, стане в нагоді.

Зміст статті

  • Способи видалення волосся в домашніх умовах
  • Як стригти волосся в носі правильно?

Способи видалення волосся в домашніх умовах

В ніс, природно, восковими смужками або тим більше Бритва не залізеш. Крем для депіляції в цьому випадку теж не підійде. Так що ж тоді? Якщо йти в салон немає бажання або не дозволяють фінансові можливості, то є два способи впоратися з проблемою в домашніх умовах.

  • Тример. Це спеціальне пристосування, яке представляє собою маленьку акуратну машинку для своєрідної "стрижки". Його використовують як для носа, так і для вух. Тример дуже делікатно, практично точково видаляє волоски. Багато хто боїться неприємних відчуттів. Деякий дискомфорт спочатку дійсно є, як і при першому вищипуванні брів, але пізніше це проходить.Неякісний триммер може доставляти больові відчуття, так що при виборі варто орієнтуватися в першу чергу на думку інших людей (наприклад, ознайомитися з відгуками про ту чи іншу модель) або купувати пристрій від перевіреного виробника.
  • Ножички, призначені для догляду за дітьми молодшого віку, ідеально підійдуть для стрижки волосся у важкодоступних місцях. На кінцях подібного інструменту обов'язково повинні бути присутніми заокруглення або кульки, щоб не поранити слизову. Звичайні манікюрні ножиці для цієї процедури не годяться, знову ж у зв'язку з високою ймовірністю травми. Адже в процесі стрижки вістрі може подряпати шкіру або слизову. Підстригати слід тільки помітні волоски, немає ніякої необхідності заглиблюватися всередину носа. Та рослинність, яка не псує естетичний вигляд, може залишатися незайманою і виконувати функції, дані їй природою.
до змісту ↑

Як стригти волосся в носі правильно?

З двох представлених варіантів видалення волосся в носі обидва однаково ефективні і безпечні, якщо їх правильно використовувати. Тример не вимагає особливої ​​вправності і простий в застосуванні, до того ж можна знайти досить бюджетні варіанти. Видалення волосся за допомогою ножнічек - більш копітка процедура, яка займає більше часу на перших етапах. Але з часом звертатися з ними стає набагато простіше. Тому потрібно детально розглянути, як підстригти волосся в носі за допомогою ножиць.

У цього інструменту немає самостійного механізму, як у тріммера. Все доводиться робити вручну, і бажає вистригти волоски необхідно пристосовуватися. Важливо проробляти процедуру акуратно, не поспішаючи.Згодом вона не буде віднімати багато часу.

  1. Злегка підняти ніс вгору, максимально розширити ніздрі.
  2. Акуратно вставити ріжучу частину інструменту в ніздрю.
  3. Рухаючись по колу, підстригти помітні волоски.

Використовувати пінцет в процесі видалення волосся з носа не варто. Він доставляє біль і може викликати роздратування. Слизова оболонка носа дуже чутлива, так що все має відбуватися максимально делікатно з використанням спеціальних, придатних для процедури інструментів.