Як зафарбувати сивину хною?

Як зафарбувати сивину хною?

Сиве волосся давно вже не є атрибутом старості: сьогодні їх можна побачити навіть у людей, яким ледь перевалило за 30 років. Сивина здавна асоціювалася з мудрістю і великим життєвим досвідом, але особливої ​​привабливості вона нікому, на жаль, не додає. І якщо чоловіки не надто страждають від виниклої сивини, то представниці прекрасної статі намагаються впоратися з цією проблемою, то і справа підфарбовуючи відростають "білі" коріння. Ось тільки волосся росте швидко, і щоб сивина не виділялася, доводиться регулярно повторювати процедуру фарбування. Результатом такого частого застосування "хімії" стає погіршення стану пасом і їх випадання. Тому жінки прагнуть використовувати більш натуральні засоби для вирішення проблеми і нерідко задаються питанням про те, як зафарбувати сивину хною.

Зміст статті

  • Переваги фарбування сивого волосся хною
  • Процедура фарбування сивини хною

Переваги фарбування сивого волосся хною

Хна являє собою натуральну екологічну фарбу, яка містить аміак. Отже, вона зовсім інакше впливає на волосся в процесі фарбування. Так, на відміну від звичайних фарб, хна не вплине безпосередньо на пігмент, а лише покриває його тонким шаром. Вона не тільки не завдає хімічний шкоди волоссю, але і, навпаки, робить лікувальний ефект.

Відповідаючи на питання, чи можна зафарбувати сивину хною, є підстави з повною впевненістю стверджувати, що при правильному фарбуванні досягається абсолютний і стійкий результат.Незаперечним плюсом є і те, що вона тримається набагато довше, ніж звичайні фарби, не вигоряє на сонці і не міняє свій колір з часом. Це означає, що для рівномірного відтінку досить підфарбовувати лише відростають коріння.

Приємним бонусом подібного фарбування буде значна густота волосся за рахунок їх потовщення, пружність і блиск, а також кращий їх зростання. Цьому сприяє вплив поживних речовин, що містяться в хні. З її допомогою можна позбутися і від такої нав'язливої ​​проблеми, як лупа. До того ж фарбувати волосся хною допустимо в будь-якому віці і навіть під час вагітності.

до змісту ↑

Процедура фарбування сивини хною

Якщо вибір способу фарбування сивого волосся припав саме на хну, то перш за все слід визначитися з бажаним кольором. Так, для вирішення проблеми сивини найкраще використовувати темні тони, наприклад коричневий або чорний. Віддавши перевагу більш світлим відтінкам, потрібно бути готовими до відмінного від бажаного результату. Для більш інтенсивного зафарбовування сивини радять брати суміш хни з басмою.

Про те, як зафарбувати сивину хною, можна знайти багато інформації. Хоч засіб і не відноситься до розряду звичних фарб, але насправді процес фарбування досить простий.

Хну, так само як і звичайні фарби, легко придбати в будь-якому магазині з продажу косметичної продукції, але при цьому коштує вона на порядок дешевше. Купується засіб представлено у вигляді порошку, і саму фарбу потрібно приготувати самостійно. Для цього необхідне на певну довжину кількість хни в пластиковій або керамічному посуді змішують зі звичайною водою. За бажанням замість води можна застосовувати зелений чай, це лише поліпшить лікувальні властивості отриманої суміші.

Наносити готовий склад слід на чисті і злегка вологе волосся. Фарбування може тривати як кілька хвилин, так і близько години, тому безпосередньо перед процедурою потрібно ознайомитися з інформацією, представленою на упаковці. У будь-якому випадку тривалий тримання хни на волоссі не принесе шкоди, адже вона містить лише натуральні компоненти. Змивається фарба звичайною водою без застосування шампуню.

У хни є цікава властивість, яке полягає в прояві більш насиченого кольору тільки через 2-3 дні після фарбування. Тому не варто засмучуватися, не побачивши в дзеркалі бажаний відтінок. У ці перші дні також краще відмовитися від миття голови.

Хна є єдиною фарбою, яку при приготуванні можна доповнювати і іншими інгредієнтами. Так, щоб волосся після фарбування не були занадто сухими, в підготовлювану суміш можна додавати яйця або кефір. На результат це ніяк не вплине, але позбавить від можливої ​​сухості волосся.

Хна - це дуже стійкий барвник. Перед фарбуванням на шкіру по лінії росту волосся слід нанести живильний крем. Сама процедура повинна здійснюватися в рукавичках, оскільки забарвлену подібним засобом шкіру дуже складно очистити.

Хна є оптимальним варіантом для зафарбовування сивини, адже крім досягнення необхідного естетичного результату вона надає і лікувальний вплив, що так важливо для сивого волосся.