Як часто можна робити ламінування волосся?

Як часто можна робити ламінування волосся?

На жаль, нерідко в щоденній гонитві за красою волосся псуються. Фарбування, сушка, випрямлення - все це не додає їм здоров'я. Та ще й зовнішні чинники - то спека, то мороз. Захистити волосся і одночасно зробити їх красивими допомагає ламінування. Останнім часом ця процедура знайшла заслужену популярність. Але що вона собою являє? Чи не шкідлива? Як часто можна робити ламінування волосся?

Зміст статті

  • У чому суть процедури?
  • Міфи про ламінування
  • Міцні і блискучі
  • Чи вийде будинку?

У чому суть процедури?

Людський волосся складається з безлічі кератинових лусочок. У нормальному стані вони щільно з'єднуються, перекриваючи один одного, утворюючи гладку поверхню. У пошкодженого волосся лусочки роз'єднані, він втрачає блиск, кінчик його розшаровується. Загальна маса таких волосся справляє гнітюче враження.

При ламінуванні спеціальний склад обволікає кожну волосину і закриває лусочки, запобігаючи втрату поживних речовин і роблячи поверхню гладкою. Це, звичайно, не вилікує посічених, ослаблену шевелюру, але дозволить їй залишатися красивою і захистить від зовнішніх негативних впливів. Плівка на кожному волоску робить зачіску надзвичайно об'ємною, гладенькою. Крім того, вона забезпечує легке розчісування й укладання - нічого не плутається і не стирчить в різні боки.

до змісту ↑

Міфи про ламінування

Не вірте рекламі! Само по собі ламінування НЕ оздоровить волосся, не вилікує посічені кінчики, не відновить їх структуру. Необхідно відрізняти його від кератірованія. Хоча ці процедури схожі, саме остання лікує і відновлює пасма. А ламінування всього лише захищає їх і робить красивими. Крім того, всупереч поширеній думці, воно не випрямляє волосся. Завитки так і залишаться завитками - може, трохи більшими і важкими.

до змісту ↑

Міцні і блискучі

Чим тонше і суші волосся, тим яскравіше буде ефект від ламінування. Насправді воно підходить практично всім волоссю, але густі і товсті волосся тільки обтяжить і не буде на них помітно. Іноді необхідно кілька процедур, щоб пасма накопичили ламинирующий склад і показали себе в усій красі. Завдяки подібному ефекту чим частіше людина робить ламінування, тим краще виглядає його шевелюра. Склад тримається в середньому чотири тижні, але повторити процедуру можна і трохи раніше. Протипоказань для цього майже немає.

На питання, як часто можна робити ламінування волосся, майстри в салоні скажуть: приблизно раз в три тижні. Однак не все так просто. Через вищезгаданого накопичувального ефекту волосся стає важче, і цибулини, не розраховані на таку вагу, можуть не витримати. Тобто в принципі ламінування здатне спровокувати випадання волосся, особливо тонких, слабких і довгих.

Але у цієї процедури є ще один надзвичайно корисний ефект. Наприклад, якщо перед ламінуванням пофарбувати волосся, то фарба залишиться на них набагато довше, а колір буде яскравим і насиченим.Хімічна завивка теж збережеться в первозданному вигляді. А якщо волосся потрібно підлікувати, для кращого результату рекомендується нанести на них лікарський засіб і в такому вигляді заламинировать.

до змісту ↑

Чи вийде будинку?

Постійно оновлювати ламінування в салоні може виявитися накладно. Але його цілком реально зробити і своїми руками. Першу процедуру, звичайно, краще довірити майстру, поспостерігати за ним, розпитати. А потім можна буде купити спеціальні склад, шампунь і маску. Або ще простіше - спрей для експрес-ламінування. Але він діє до наступного миття голови.

Найдешевший метод - ламінування желатином. Його потрібно ретельно розвести, змішати з маскою для волосся, змастити масою вологе волосся і залишити на деякий час. Можна просушити феном через рушник. Потім желатин ретельно змивають - і отримують густі і блискучі локони. А таке природне прикраса підходить всім без винятку!