Паливні картки: Топ-5 переваг і особливостей використання

Паливні картки є аналогом банківських носіїв, але мають інший спосіб використання. Це карти для швидкого розрахунку за заправку на АЗС за допомогою терміналу. Захищаються ПІН-кодом, що гарантує безпеку експлуатації. Мають необмеженим терміном дії.

Чим привабливі паливні карти?

Поповнення рахунку відбувається за допомогою банківських перерахувань або використання віртуальних розрахункових систем. Можлива прив'язка до будь-якої з кращих кредитних карт рейтингу і установка обмеження на витрату грошей за днями, тижнями. Дозволяє уважно стежити за проведеними витратами, при необхідності проводити блокування. Паливні картки - оптимальний варіант для компанії з власним автопарком і власників авто, що стежать за витратами особистих коштів на заправку транспорту.

Висока якість пластика і чіпа не мають обмежень по експлуатації. Міцні матеріали забезпечують збереження виробу і його безперебійну роботу. Чіп добре зчитується спеціальним терміналом навіть після декількох років використання. Повністю виключені випадки при неможливості оплати заправки з-за зносу носія. Власник після втрати картою привабливого вигляду може звернутися до компанії-оформлювачеві і замовити новий виріб. Всі дані і зберігаються грошові кошти будуть в точності перенесені.

Переваги та недоліки використання паливних карток

Розрахунок по персональному носію проводиться тільки в одній мережі АЗС і на партнерських заправках. Для отримання картки необхідно скласти заяву. При нестачі коштів на рахунку оплата сервісу здійснюється готівкою. Всі зазначені недоліки можна уникнути при правильній експлуатації і своєчасному поповненні.

Переваг у носія набагато більше:

  1. практичність і простота використання;
  2. регулювання витрат, отримання виписок;
  3. установка обмежень на зняття коштів;
  4. персоналізація при проведенні розрахунку;
  5. надійний захист носія і довгий термін служби.

Більшість сучасних мереж АЗС займаються обслуговуванням клієнтів за паливними картками.

Досить цікавою є пропозиція від мережі АЗС ЄКА. Крім зручності розрахунку автомобілісти можуть отримувати додаткові знижки, компанією гарантується відшкодування ПДВ в розмірі 18% по операціям. Власники носіїв можуть оформити отримання смс по виконуваних розрахунками, надання звіту і ознайомлення з операціями в віртуальному кабінеті.