Кращі дати для весілля в 2017 році

День весілля - одна з найбільш значущих дат в житті будь-якої людини. Підтвердження любовних клятв, обіцянку один одному вірності одночасно означають і початок випробувань в спільному житті. Багато хто вірить, що призначення дня весілля на "вдалу" дату здатне покласти міцну основу для сімейного щастя. І, відповідно, "невдала" дата здатна сильно ускладнити його досягнення.

День, коли краще грати весілля в 2017 році, визначити можна за допомогою самих різних методів. Що стосується року, то майбутній виключно сприятливий для весіль, головне - приділити особливу увагу дотриманню традицій і шанобливо поставитися до батьків молодят. Тоді Червоний Півень буде прихильний до молодим.

Зміст:

  • 5. Красива дата для весілля в 2017 році
  • 4. Церковний календар вінчань
  • 3. Народна мудрість
  • 2. Що рухає сонце і світила
  • 1. Числова гармонія своїми руками

5. Красива дата для весілля в 2017 році

Приємно, коли в свідоцтві про шлюб варто красива цифра - і мова йде не про звичайну зовнішньої сполучуваності один з одним, на зразок 07. 07. 2017 року . Прийнято вважати, що особливо сприятливі для весілля дати, де друга цифра на один більше попередньої, на зразок 03. 04. 2017 або 08. 09. 2017 .

4. Церковний календар вінчань

Церковний календар швидше вказує на дати, коли вінчатися не слід - в дні посту, в дні поминання покійних, на Великдень і Трійцю.Однак є в 2017 році два особливо сприятливих для весілля дня, коли молодята можуть спробувати заручитися підтримкою пари святих - - Петра і Февронії Муромських. Вони стали для російської церкви символом сімейного щастя. Їх дні - 8 липня і Субота безпосередньо перед 19 вересня . Ще прийнято грати весілля на т. Зв. Червону гірку - тиждень, що починається з першого після Пасхи неділі. До речі, дата вінчання і дата реєстрації в РАГСі не обов'язково повинна збігатися.

3. Народна мудрість

Споконвіку з покоління в покоління передавалися забобони, коли варто і коли не варто одружуватися і виходити заміж. Кажуть, що якщо вийти заміж в травні, то доведеться маятися все життя, а квітні загрожує постійними сварками і конфліктами. Якщо укласти шлюб в листопаді, то жити сім'я буде в достатку, але без особливих ніжних почуттів (хоча з урахуванням кризи ця обставина не виглядає так вже лякає). Липень не дасть занудьгувати, але це можуть бути як хороші, так і тяжкі клопоти. А сприятливими місяцями для весілля в 2017 вважаються лютий, червень, серпень, вересень і грудень .

2. Що рухає сонце і світила

Згідно астрології, положення небесних світил надає найбезпосередніший вплив на долю і самопочуття людини, а від фази місяця залежить, добре чи ні піде всяке розпочату справу - особливо таке важливе, як весілля. Згідно з прогнозами, найкращі дати для весілля в 2017 році наступні:

  • Зима: в грудні - 1, 22 і 24 число; в січні - 1, 8 і 29 число; в лютому - 5 і 10 число.
  • Весна: в березні - 3, 10 і 31 число; в квітні - 2, 10 і 28 число; в травні - 1, 7 і 8 число.
  • Літо: в червні - 4, 9 та 30 число; в липні - 7, 28 і 30 число; в серпні - 2, 25 і 27 число.
  • Осінь: у вересні - 3, 4 і 22 число; в жовтні - 1, 2 і 29 число; в листопаді - 3, 20 і 24 число.

І категорично не рекомендується призначати день весілля на дні місячного затемнення , що випадають на 11 лютого і 7 серпня.

1. Числова гармонія своїми руками

Для того щоб обчислити кращий день для весілля в наступаючому 2017 році, треба скласти всі цифри планованої дати, а потім вже шляхом складних розрахунків визначити, як підсумкове число вплине на цифрову гармонію нареченого або нареченої. А якщо немає можливості або бажання консультуватися у фахівця-нумеролога, сприятливий місяць можна розрахувати своїми силами. Для цього треба додати до номера місяця народження 4, 5, 7, 10 або 11. Наприклад, наречена народилася в січні - значить, сприятливими місяцями для неї буде травень, червень, серпень, листопад або грудень. Особливо пощастить, якщо місяці у нареченого і нареченої співпадуть - значить, цей шлюб точно буде укладено на небесах.