Заміна жорсткого диска на ноутбуці

Вінчестер потрібно періодично міняти

В сучасний час для зручності роботи на тонких ноутбуках необхідний великий обсяг жорсткого диска. Це викликано як підвищили вимоги до роботи операційної системи (Windows) і різноманітних програм, так і зміною призначення і застосування портативного комп'ютера. Ще кілька років тому ці незвичайні гаджети застосовували тільки для вирішення деяких завдань, то тепер він універсально справляється з вирішенням численних і різноманітних операцій. Для багатьох користувачів ноутбук став сховищем величезних обсягів даних у вигляді файлів з відео, фотографіями, музикою і тому подібним. І якщо сучасні портативні комп'ютери з об'ємними вінчестерами прекрасно справляються з цим завданням, то шестирічним ноутбуків постійно не вистачає місця на жорсткому диску для зберігання інформації і потрібна їх серйозна модернізація. Оптимальним виходом буде заміна старого на більш сучасний і місткий.

Однак через встановлених обмежень в Біосе на застарілої моделі портативного комп'ютера не завжди є можливість установки вінчестера з великим об'ємом. Але збільшити ємність диска в кілька разів досить просто і можливо при нинішніх невеликих цінах на жорсткі диски.

Заміна жорсткого диска на ноутбуці з метою профілактики

Навіть такі досить зносостійкі і специфічні пристрої як вінчестери з часом починають некоректно діяти. Особливо така проблема стосується використовуваних тривалий час ноутбуків з котра виробила свій ліміт вінчестером і потрібно звернути на це увагу. Вчасно замінений жорсткий диск позбавить від безлічі незручностей і заощадить кошти і нерви, які будуть витрачені на відновлення даних, стертих з-за проблем з жорстким диском. Операція з відновлення інформації - задоволення досить дороге і її вартість соразмеріма з вартістю нового жорсткого диска для ноутбука.

Грамотно проведена заміна вінчестера дозволяє зберегти наявну на жорсткому диску інформацію і необхідні настройки програмного забезпечення. Установка нового жорсткого диска дозволить збільшити швидкість і якість роботи портативного комп'ютера за рахунок більшої швидкості зчитування та запису даних.

Жорсткі диски для старих ноутбуків

Заміна вінчестера на багатьох моделях ноутбуків відбувається протягом декількох хвилин, але на пошук відповідного жорсткого диска для певної моделі ноутбука може знадобитися кілька годин. Особливо при виникаючі проблеми з встановленими в Біосе обмеженнями на максимальний обсяг жорсткого диска. Виходом з цього положення буде пошук кращого співвідношення ціни і якості вінчестера.

Чи не до всіх старих ноутбуків підходять сучасні жорсткі диски, але знайти старий вінчестер в хорошому стані хоч і важко, але можливо.

Заміна жорсткого диска в комп'ютерному сервісному центрі

Наш сервісний центр зробить заміну вінчестера ноутбука від будь-якого виробника. Надається послуга зі встановлення, як вінчестера, наданого клієнтом, так і придбаного жорсткого диска безпосередньо в комп'ютерному сервісному центрі. Збереження потрібної інформації і перенесення її на встановлений новий жорсткий диск гарантовано фахівцями сервісного центру.При необхідності клієнту надається консультація про перенесення налаштувань деяких необхідних програм або їх установка прямо на місці.