"Чемпионат.сom" випустив контент для платформи Windows 8

Спортивний інтернет-портал почне співпрацювати з Microsoft

Відомий спортивний портал "Чемпионат.com" почав співпрацювати з компанією Microsoft. Згідно з домовленістю, "Чемпионат.com" буде поставляти спортивний контент користувачам ОС Windows 8. Споживачі російськомовної версії Windows 8 зможуть знайомитися з найцікавішими статтями "Чемпионат.com" за допомогою віджета про спорт. На робочому столі ПК буде оперативно відбиватися інформація про найважливіші спортивні події.

«Чемпіонат.com» почав співпрацювати з компанією Microsoft "Дане співробітництво означає для нас великі перспективи. Нам приємно, що Microsoft довірив саме нашого ресурсу стати постачальником новин про спорт для унікальної ОС Windows 8. В подальшому ми інтегруємо в Windows 8 статистику порталу" Чемпіонат .сom ", а також трансляції матчів. Зробимо все, щоб користувач витрачав мінімум зусиль для доступу до інформації сайту", - повідомив Дмитро Сергєєв - керуючий директор "Чемпионат.com".

Windows 8 отримає новий віджет Якщо когось зацікавило подібна послуга, то на http://addgadget.net/ можна багато чого довідатися про гаджетах, здатних розширити функціональність робочого столу комп'ютера і додати йому зручності і краси. Це дасть можливість слухати радіо, читати свіжі новини, дізнаватися прогноз погоди і тримати під контролем основні параметри системи онлайн. А для любителів спорту новини з "Чемпионат.com" стануть найоптимальнішим варіантом для того, щоб завжди бути в курсі подій спортивного життя.

Чемпионат.сom "Медійні додатки, випущені для Windows 8, забезпечать величезний охоплення аудиторії партнерам компанії, в тому числі, порталу" Чемпионат.com ", це прекрасна можливість для користувачів Windows 8 отримати з першоджерел якісну інформацію", - цитує Твіттер виконавчого продюсера MSN Миколи Боташева.

Редакція «» радить подумати спортивним уболівальникам про встановлення нового віджету.