Чому я не подобаюся дівчатам?

Чому я не подобаюся дівчатам?

Це питання задають собі багато хлопців. Але чи завжди вони готові почути відповідь на нього? Дуже часто будь-які побажання на свою адресу вони заперечують і всю провину звалюють на дівчат, "які нічого не розуміють в відмінних хлопців". І все ж, якщо ви щиро шукаєте для себе рішення проблеми: "Чому я не подобаюся дівчатам?" - можливо, для вас цікавими будуть причини, які психологи називають головними при відсутності взаємної симпатії між людьми.

Зміст статті

  • Неохайність, зухвалий зовнішній вигляд
  • Неспортивне зовнішність
  • Скупість
  • Песимізм
  • Низький рівень культури
  • Що радять психологи

Неохайність, що викликає зовнішній вигляд

Повірте, не всім дівчатам подобаються "ковбої". Неохайно одягнені, ганебні, з розв'язнішими манерами хлопці здатні швидше відштовхнути, ніж залучити дівчину.

Якщо ви не стежите за особистою гігієною, не користуєтеся дезодорантом, рідко приймаєте душ і забуваєте чистити зуби, то ймовірність, що ви не зможете сподобатися дівчині, дуже велика. Здебільшого представниці прекрасної статі охайні і хотіли б бачити поруч настільки ж охайних чоловіків.

до змісту ↑

Неспортивне зовнішність

У вас пивне черевце, в'ялі м'язи, сутула спина? Навряд чи дівчата звернуть на вас увагу, навіть якщо ви добрий і веселий чоловік.Підсвідомо кожна жінка шукає гідного партнера для продовження роду. Вона хоче бачити поруч красивого і здорового чоловіка. Так що у хлопців зі спортивною фігурою спочатку шансів більше.

Але справа тут не тільки в фігурі. Спортсмени випромінюють здоров'я, у них інший погляд, інша енергетика. Вони активні. У них бійцівський характер. В цілому це означає надійність, готовність стати на захист - подібні якості в усі часи цінувалися жінками. Так що подивіться на себе критично в дзеркало і бігом в спортивний зал!

до змісту ↑

Скупість

В дівочих мріях образ лицаря на білому коні давно змінився більш сучасним способом нежадібні чоловіки, чия щедрість викликає повагу і заздрість оточуючих. І нехай він не дарує щоранку по діаманту, як знаменитий мільйонер, власник фешенебельного готелю в Туреччині своїй коханій дружині, але все ж і в ресторан запросить, і до цін чіплятися не буде.

Навчіться бути добрим, отримувати радість від подарунків, які ви подаєте об'єкту своєї симпатії, і ви швидко досягнете порозуміння. А якщо ви, прочитавши ці рядки, єхидно посміхнулися і сказали щось типу "Да пошли все ці дівчата!", То, швидше за все, ви просто не дозріли для того, щоб їм подобатися.

до змісту ↑

Песимізм

Навіть дуже сильні дівчата люблять іноді поскаржитися подружкам на життя. Коли у них з'являється хлопець, вони шукають розуміння і у нього. Але чоловікові слабкість не прощають.

Якщо він у всьому бачить лише "темну сторону", пхикає, просту головний біль приймає за саркому головного мозку і біжить обстежитися по лікарях, це гнітюче діє на оточуючих.

Від чоловіка жінка чекає оптимізму, готовності протистояти труднощам, адже це в перспективі гарантія фінансової безпеки його родини.Так що, якщо ви любите поміркувати на тему про "проклятих олігархів, які всю країну розбазарили", про те, що "в Росії багато не заробиш", дівчата будуть тікати від вас, як від вогню.

до змісту ↑

Низький рівень культури

Сьогодні в суспільстві досить освічених жінок, що досягли в житті багато чого. Чоловіка вони розглядають не тільки як близьку людину, продовжувача та главу роду, а й як одного, розуміє і вірного.

Сімейне життя - можливість бути поруч в горі і в радості довгі роки. Уявіть, що це час зіпсовано скандалами, образами, безпідставними спорами, спробами довести один одному, "хто крутіше". Неприваблива картина, правда?

Так ось, якщо ви в присутності дівчини нецензурно висловлюєтеся, проявляєте агресію, нехай навіть не до неї, а до інших людей, для неї це сигнал небезпеки. Вона постарається піти від подібних відносин і буде права: чому такий чоловік навчить спільних дітей? Як він стане ставитися до неї самої, коли пройде пристрасть?

Щоб налагодити відносини, доведеться змінити манеру поведінки.

до змісту ↑

Що радять психологи

Фахівці з особистісних стосунків при подібних проблемах рекомендують шукати причину в собі. Постарайтеся подивитися на ситуації, пов'язані з невдалими контактами з дівчатами, їх очима. Задайте собі питання: "Що я міг би зробити інакше?"

Інтуїтивно ваша підсвідомість почне "підкидати" вам рятівні думки, що вас просто не змогли оцінити по достоїнству. Не піддавайтеся. Поки проблема не вирішиться, все залишиться як і раніше: дівчата будуть з'являтися поруч і потім безслідно зникати. І навіть якщо хтось із них вам відверто скаже, що ж не так, ви не захочете змінитися, оскільки внутрішньо будете в змозі опозиції, неприйняття чужої думки.

Відповівши чесно на своє питання, почніть діяти: відмовтеся від шкідливих звичок, займіться гігієною, змініть імідж, запишіться в спортзал. Як тільки ви відчуєте себе іншою людиною, дівчата відразу до вас потягнуться!