Навіщо потрібна англійська мова?

Навіщо потрібна англійська мова?

Навіщо мені потрібна англійська мова? Цим питанням задаються багато. З одного боку, корисно володіти мовою, на якому вас зрозуміють практично в будь-якій країні світу. З іншого, гаджети в наші дні дозволяють мати постійний доступ до будь-яких розмовник. Чи необхідно щось вчити в такому випадку? Навіщо потрібна англійська мова?

Зміст статті

  • Плюси і мінуси вивчення
  • Як вивчити мову?

Плюси і мінуси вивчення

Перш за все, володіння англійською необхідно тим людям, робота яких має на увазі контакти з іноземними партнерами. Якщо ви плануєте в майбутньому працевлаштуватися в великі компанії, то подібний навик теж стане перевагою, а подекуди і зовсім визначить, візьмуть вас чи ні. Все-таки англійська залишається головною мовою ділового спілкування на міжнародному рівні.

Під час поїздки в англомовні країни або по Європі ви, звичайно, зможете обійтися і кишеньковим розмовником. І все ж володіння мовою дозволить більш інтенсивно спілкуватися з місцевими жителями, дізнаватися про цікаві місця і традиціях. Так що при можливості підучити мову перед відпусткою, щоб зануритися в атмосферу іншої країни, її культуру і звичаї максимально. Отримані враження коштують витрачених зусиль.

Ну і, зрозуміло, добре володіння англійською мовою важливо, якщо ви плануєте в майбутньому жити там, де він є офіційним.А це не тільки Великобританія і США, але і Ірландія, Канада, Австралія, а також деякі країни Азії та Африки.

Однак існують ситуації, в яких вивчення англійської - марна трата часу. Якщо ви точно знаєте, що мовної практики в доступному для огляду майбутньому не передбачається, то це саме такий випадок. Отримані навички без застосування губляться. Коли мова знадобиться через рік-другий, вам просто доведеться якщо і не вчити заново, то старанно згадувати все. Прагнуть зберегти отримані знання англійської можна порекомендувати відвідування так званих Speech Club. Це заняття, що проводяться періодично в лінгвістичних школах і націлені на підтримку мовних навичок.

до змісту ↑

Як вивчити мову?

Якщо ви остаточно вирішили, що англійська вам потрібен, то на наступному етапі доведеться визначатися зі способом вивчення. Як і в будь-якій справі, тут є кілька варіантів на різний смак і бюджет.

Прилавки магазинів рясніють всілякими самовчителями: це книги, аудіо-та відеокурси. Багато хто вибирає саме такий спосіб, тому що він дозволяє займатися в зручний для себе час і в зручному темпі. Деякі курси можна слухати навіть в машині по дорозі на роботу, що в умовах дефіциту часу дуже до речі. З іншого боку, при самостійному вивченні відсутня можливість уточнити у викладача незрозумілі моменти, та й вимова самому проконтролювати проблематично. Зате це найбільш дешевий спосіб.

Найпопулярнішим варіантом вивчення англійської є групові та індивідуальні заняття. Останні коштують дорожче за все, але для тих, кому потрібно опанувати мову в стислі терміни, вони залишаються найкращою можливістю.Вибираючи групові заняття, звертайте увагу на відгуки про школу і особливо про викладача, адже ваш результат буде прямо залежати від нього. Багато лінгвістичні центри пропонують безкоштовно відвідати пробне заняття, не полінуйтеся скористатися даними шансом. Це дозволить оцінити рівень викладання і то, наскільки вам в принципі психологічно комфортно навчатися у цю конкретну людину і на групових заняттях як таких.

Дуже багато в наші дні розуміють англійську мову хоча б в загальних рисах, але вільними розмовними навичками володіють одиниці. Вчити чи не вчити - вирішувати вам. Але з фактами не посперечаєшся: знання мови є сильною конкурентною перевагою при працевлаштуванні, так і в туристичних поїздках виручає повсюдно.