Де заховати гроші: 10 домашніх схованок

Знаменитий гасло "громадяни, зберігайте гроші в ощадній касі" не втратив своєї актуальності в наші дні. Хіба що "ощадну касу" потрібно замінити на "банк". Але не всі люди з легкістю готові довірити свої кревні стороннім, нехай навіть це працівники шановного кредитної установи.

Так що ж робити, якщо придбати сейф немає можливості, а нести гроші в ощадкасу немає бажання? Представляємо вам топ-10 місць в будинку, де можна надійно сховати гроші .

Зміст:

  • 10. У конверті, приклеєному до полиці або ящика
  • 9. У дитячій кімнаті, всередині іграшки
  • 7. Усередині помилкової інфраструктури
  • 6. У книзі або певної сорочці в шафі
  • 5. Усередині ручки
  • 4. Під устілкою старих кросівок
  • 3. У бульбашці для ліків
  • 2. Усередині вази
  • 1. У старій відеокасеті

10. У конверті, приклеєному до полиці або ящика

Для цього вам потрібен буде конверт, дві стрічки, вирізані з двостороннього скотча, і звичайно ж, сума грошей, яку потрібно приховати. Приклейте стрічки на задній частині конверта, паралельно один одному. Потім приклейте конверт на дно ящика або полки, де він буде прихований від сторонніх очей. Потім просто покладіть купюри в конверт.

9. У дитячій кімнаті, всередині іграшки

Грабіжники рідко нишпорять в дитячих кімнатах, з огляду на те, як багато іграшок і дрібничок є у дітей. Сховайте гроші всередині однієї з них і цінності будуть в безпеці.

8. У морозильній камері, в алюмінієвій фользі

Злодії можуть обшукати будинок, але вони, ймовірно, не будуть досліджувати кожен маленький шматочок їжі у вашому холодильнику.

7. Усередині помилкової інфраструктури

Фальшиві світильники по всьому будинку, вентиляційний отвір, закрите гратами або електрична розетка на стіні спальні не приваблюють уваги, як звичайні побутові деталі. Але насправді, вони діють як фасад для приховування цінностей. Багато інтернет-магазини продають готові до установки версії таких схованок.

6. У книзі або певної сорочці в шафі

Це спрацює, якщо у вас є багато книг або сорочок. Зловмисники, ймовірно, не будуть "трясти" кожну.

5. Усередині ручки

Відкрийте ручку і вийміть стрижень з чорнилом. Акуратно і щільно скрутіть купюри навколо стрижня, але не бороніть роботі пружинного механізму. Потім знову вставте все це назад всередину ручки і продовжуйте використовувати її в звичайному режимі.

4. Під устілкою старих кросівок

До рейтингу надійних домашніх схованок для грошей потрапив не дуже ароматний, але надійний спосіб. Візьміть старий кросівок і під його устілку покладіть гроші. Один мінус: після використання даного методу ніхто не зможе сказати, що гроші не пахнуть.

3. У бульбашці для ліків

Якщо у вас є великий порожній пухирець для таблеток або коробка для супозиторіїв, ви можете пристосувати їх для зберігання купюр. Бажано використовувати пляшечку або коробку з етикеткою. Якщо у грабіжника немає запору, він навряд чи здогадається шукати гроші в упаковці проносних ректальних свічок.

2. Усередині вази

Де в будинку зберігати гроші так, щоб було і надійно і красиво? У вазі з пластиковими квітами.Головне - не забути про схованку, і не поставити в ту ж вазу живі квіти, попередньо налив води.

1. У старій відеокасеті

На верхній правій стороні кожної касети є невелика кнопка. Якщо натиснути її, відкриється верхній край касети, що дозволяє заховати гроші. Крім того, якщо ви хочете, щоб касету завжди можна було відкрити, відкрутіть болти, а потім помістіть купюри в касету, але інший спосіб швидше та простіше

Увага: Вищеописані дії можуть привести до пошкодження касети. Будьте обережні і не звинувачуйте нас, якщо ви зіпсуєте рідкісні кадри.

І, кажучи про те, де можна надійно сховати гроші в будинку, не можна не сказати, де їх зберігати не слід. Не ховайте гроші в бачку унітаза або під матрацом, це одні з місць, куди грабіжники заглядають перш за все.