Що зробити, щоб дівчина пробачила?

Що зробити, щоб дівчина пробачила?

Як часто хлопці самі кривдять своїх улюблених зовсім без причини, а потім мучаться питанням, що зробити, щоб дівчина пробачила все витівки і образи! Існують поради для примирення з дорогою серцю жінкою, і нехай вони допоможуть кожному усвідомити свою провину чоловікові знову домогтися її розташування.

Зміст статті

 • Одкровення з самим собою
 • Основа основ - бесіда
 • Подарунки
 • Допомога родичів і друзів
 • Допомога по дому
 • Увага і ще раз увагу
 • Романтика Домашній вихованець
 • Поштові посилки
 • Тиск на жалість
Одкровення з самим собою

Перед тим як намагатися "брати фортецю штурмом", слід задуматися, а чи дійсно ця дівчина так дорога. Адже якщо людину люблять, то бояться його образити, будучи і тверезим, і п'яним, і в стані великої депресії. Може, просто вражене чоловіче самолюбство говорить про те, що бути кинутим жінкою - приниження? Соромно перед друзями? Нехай це буде не так. В іншому випадку краще залишити дівчину у спокої і не псувати їй життя.

Любов? Справжня і щира? Просто, як то кажуть, біс поплутав? Тоді всі хитрощі і поради по відвоювання колишніх позицій дані нижче.

до змісту ↑

Основа основ - бесіда

Більшість побутових образ і навіть питань, що стосуються зрад, часом вирішуються відвертим конструктивним діалогом.Необхідно вивести скривджену на розмову. Ніяких докорів. Треба просто і доступно пояснити причину, яка штовхнула на нехороший вчинок. Дівчина може почати ображати, але реагувати на це не варто. Вона просто так висловлює свої негативні емоції. Їй так легшає.

Якщо чоловічий вчинок серйозний (вдарив, змінив), то тут взагалі не можна робити спроб виправдовуватися - улюблена точно не пробачить. З усім погоджуватися, визнати провину і клястися надалі подібного не повторювати. Багато радять встати на коліна. Не треба цього робити. Надалі дівчина не буде поважати цього чоловіка. В її очах він буде "ганчіркою". Краще дозволити їй дати собі ляпас.

до змісту ↑

Подарунки

З порожніми руками приходити за прощенням - все одно що намагатися поїсти в ресторані безкоштовно. Визнання своєї провини і вмовляння про зразковій поведінці в майбутньому краще підкріпити матеріальними цінностями. Так уже влаштована жінка - чоловіче слово поважається укупі з якою-небудь корисною штучкою.

Квіти, тортик, духи, квитки в кіно - це набір для "підкупу" після дрібних "косяків". Великі витівки типу зради або п'яного загулу на тиждень незрозуміло де і з ким - це інший грошовий еквівалент. Цинічно? Так, цілком. А де були високі морально-духовні цінності провинився, коли він здійснював бридкі діяння? Відповіді немає. На цьому і закінчено засудження жіночих домагань на нормальні презенти. Так що пісенька про кращих друзів дівчини у групи "ВІА Гра" може підказати, в якій магазин тримати курс.

Хоча є горді дами, які не пробачать навіть заради п'яти норкових шуб, десятка діамантів і поїздки на Гавайські острови.

до змісту ↑

Допомога родичів і друзів

Можна попросити своїх друзів, яких улюблена знає, написати їй SMS типу: "Прости Андрюха, він тебе любить і дуже страждає. Дай йому ще один шанс. Ми за нього ручаємося ".

Щасливчик той, хто встиг налагодити хороший контакт:

з мамою коханої;

 • з її подружками;
 • з її татом або братом.
 • Хоча третій варіант за своєю суттю сумнівний, так як те, що простить мати дівчини, ніколи не зрозуміє представник чоловічої статі з її родини. А якщо справа стосується фізичної образи дочки або сестри - це ворожнеча на все життя.

Знову ж, якщо сварка по дрібниці, то мама або близькі подруги можуть вплинути на рішення коханої. Можна спробувати умовити їх допомогти. При легких образи без припинення спільного проживання або регулярних зустрічей відмінним варіантом стане максимальна допомога її родичам. Маму забрати з роботи? Значить, забрати. Відвезти молодшого братика в сад? ОК без проблем. Папі важко одному скопати город? Що ж поробиш, доведеться подихати свіжим повітрям в найближчі вихідні, відклавши черговий перегляд футбольного матчу.

Швидше за все, саме на даному етапі більшість героїв відсіється самі собою з гонки за розташуванням дівчата. Такого вони пережити не зможуть. Купити золоте кільце або приходити вчасно додому - це ще куди не йшло, а тут зовсім перекривають доступ кисню.

до змісту ↑

Допомога по дому

Для тих, хто після попередньої ради не кинув затію повернути кохану, цей теж може стати в нагоді.

Більшість сварок виникають через паювання домашніх обов'язків. Хлопець не сильно втомиться, якщо пообіцяє дівчині щодня виносити сміття, два рази на тиждень пилососити і хоча б по вихідним мити ввечері посуд.Вона оцінить такий героїзм, особливо при несподіваному пропозиції самого винного все це виконувати.

до змісту ↑

Увага і ще раз увагу

Як мало жінці для щастя треба! Всього-то - милий поруч. Чоловікам на все вистачає часу - мама, машина, друзі, сусідський гараж потік, дядько на узбіччі продірявив колесо, бабуся зверху попросила полагодити дверний дзвінок і так далі. А дівчина чекає улюбленого будинку одна. І він ще дивується на образи.

Треба більше проводити часу зі своєю половинкою, оточити її турботою, частіше говорити компліменти і цікавитися настроєм, самопочуттям, бажаннями. Сусідський гараж почекає. Зрештою, це проблема самого сусіда. А ось дівчину краще зводити в кіно або подивитися фільм вдома, вранці принести їй сніданок у ліжко і розбудити поцілунками. Можна ж побалувати дорогої людини.

до змісту ↑

Романтика

Якщо сварка дрібна, пересічна, ну посварилися ввечері, слово за слово, а вранці вже і не хочеться згадувати про інцидент, і думає він, як зробити, щоб дівчина пробачила, то допоможе романтичний вечір.

Чоловік наводить ідеальний порядок вдома - такий, щоб "комар носа не підточив". Шампанське і свічки, смакоту, які дівчина любить, квіти, невеликий подаруночок плюс масаж - і все, образа забута. Саме такого чоловічої поведінки часом не вистачає ображеним дамам. Несподіваний похід в кіно або поїздка по сплячому місту теж благотворно вплинуть на рішення дівчини пробачити винного.

до змісту ↑

Домашній вихованець

Дівчата люблять всяку живність: кицьки, хом'ячки, зайчики. Треба знайти самого на вигляд нещасного, маленького і пухнасті звірятка і подарувати їй. До вихованцеві відповідно додається записка з проханням пробачити винного у всіх гріхах.Зазвичай такі хитрощі дають результати.

до змісту ↑

Поштові посилки

Коли дівчина навіть не бажає розмовляти і відкидає всі подарунки, можна вилити душу на папірці і прикласти до неї подарунок. Надсилається поштою. Винахідливість буде оцінена. Плюс в карму винного зарахують.

Кур'єрська доставка теж варіант. На роботу, додому, на дачу - куди завгодно і що завгодно хлопці з цієї служби привезуть до призначеного часу. Можна замовити квіти її мамі і написати записку з проханням вплинути на доньку. Не варто забувати про концентрацію уваги на Матушкин достоїнства - вона виховала чудову доньку, без якої життя страждальця немислима, і так далі. "Майже" тещі стане приємно. Навіть якщо вона не буде схиляти дочка до примирення, то в душі настрій зміниться на більш миролюбний.

до змісту ↑

Тиск на жалість

При відсутності ефекту від попередніх рад порятунком може стати прийом під назвою "тиснути на жалість". Коли чоловік у відкриту проявить безмірне відчай або відвагу, що граничить з безглуздям, то це зачепить жіноче серце. Чомусь пані не здатні бачити сильну стать в жалюгідному становищі, тому навіть на шкоду собі прощають зрадників, нероб і бешкетників.

Можна простояти всю ніч під її вікнами холодної восени або розповісти через друзів, що заради неї він йде з улюбленої роботи. Знаючи слабкі місця жінки, цілком реально викликати до себе жалість.

Ще відмінний варіант - купити хороший подарунок, прийти до дівчини і віддати зі словами, що більше її турбувати своєю присутністю ніхто не буде. До презенту можна додати слізне лист у вигляді душевних виливів. Як тільки все це передано на руки коханої, треба мовчки йти.Якщо вона слухає радіо, то замовляється жаліслива пісня. Далі починається очікування результату. У більшості випадків дівчина прощає і дзвонить сама. Подруги і родички будуть теж вголос розчулюватися на такого чуйного і чуттєвого чоловіка, тому шанси виграти бій підвищуються.

Але варто задуматися, до чого всі ці хитрощі і поневіряння. Навіщо спочатку ображати дорогої людини, а потім вимолювати прощення? Краще вже ці поради так і залишаться порадами і як можна рідше втілюються в життя. Нехай чоловіки цінують дівчат, які перебувають з ними поруч, і оберігають їх душевний спокій. А друзі, бари, чужі жінки - все це стане неважливим через 20 або 30 років. Треба знати ціну тим, хто дарує щирість, тепло і турботу.