Що робити, якщо завис iPad?

Що робити, якщо завис iPad?

Про існування легендарного "яблучного" планшета iPad знає практично кожен другий житель планети. iPad - еталон планшетостроенія, з покоління в покоління покращуваний Купертинського розробниками і є одним з кращих планшетів, представлених на ринку в останні роки. Безсумнівно, конкуренти в особі Samsung, Asus, Lenovo і інших компаній не дрімають, але поки їм не вдалося створити щось більш зароблене й якісне, ніж Apple iPad. А якість, як відомо, для користувача відіграє величезну роль. Правда, незалежно від виробника техніка має одну неприємну властивість - "зависати" в самий невідповідний момент. При цьому планшет не реагує належним чином сенсорного дисплея і не відгукується на натискання софт-клавіш. На жаль, проблема "зависання пристрою" не обійшла стороною і "яблучні" девайси. Що робити, якщо завис iPad?

Найчастіше з такою проблемою стикаються активні користувачі планшета. Адже програмні збої виникають в разі, коли процесор пристрою не встигає обробити покладені на нього завдання. Зависання, як правило, проявляються в іграх і в роботі з ресурсоємними додатками. Залежно від того, що стало причиною збою, вирішити проблему з зависанням можна декількома способами.

Якщо Айпад завис на будь-якій програмі і не реагує належним чином дисплея, то затисніть кнопку харчування (включення / вимикання) і тримайте її до появи напису "Вимкнути".Відпустіть кнопку живлення та затисніть кнопку Home, розташовану під екраном. Через 5 секунд додаток закриється, і ви отримаєте доступ до робочого столу.

iPad завис і після перезавантаження відмовився включатися? Цілком ймовірно, ви забули вчасно зарядити планшет. Підключіть зарядний пристрій до Айпад і залиште його "набиратися сил". Через пару годин знову спробуйте включити планшет.

В разі коли Apple iPad не реагує навіть на кнопку Home, вам буде потрібно перезавантажити завислий планшет простим поєднанням клавіш: затисніть одночасно "Home" і кнопку включення пристрою на 10 секунд, поки пристрій не відключиться і самостійно не піде в перезавантаження.

Більш серйозною є проблема, коли iPad завис на яблуці. У таких випадках одним поєднанням клавіш вирішити програмний збій вийде. Підключіть iPad до комп'ютера і запустіть програму iTunes. Дочекайтеся, поки "Айтюнс" знайде ваш планшет, і потім клацніть кнопку "Відновити".

натисніть на картинку для збільшення

Іноді і в роботі офіційної програми компанії Apple можуть виникнути проблеми. Якщо iTunes не бачить ваш планшет, то для початку переконайтеся в тому, що кабель не має пошкоджень, а USB-порт справний. Після чого поновіть iTunes до останньої версії і знову спробуйте відновити iPad.

Проблема з зависаннями планшета набула сталого характеру? Пора задуматися про чищення пристрою від стороннього мотлоху у вигляді величезної кількості ігор і додатків. Пам'ятайте, що для нормальної роботи в пам'яті планшета повинно залишатися як мінімум 512 мегабайт. І врахуйте, що в ваших руках не повноцінний комп'ютер, а всього лише планшет від найбільшої в світі IT-компанії.

Чи не "дружите" з комп'ютером і боїтеся відправити Айпад на той світ?В такому випадку краще довірте його професіоналам - вашим друзям, знайомим з IT-сферою не з чуток, або фахівцям з сервісних центрів. Додатково до всього, рекомендуємо подивитися відеоролик про те, як розблокувати iPad легкодоступними способами: