Що робити, якщо приснився поганий сон?

Що робити, якщо приснився поганий сон?

Сновидіння людини - це цілий окремий світ, в якому можна проживати іншу долю і представляти себе зовсім іншим героєм. Нічний відпочинок - ще й життєва необхідність для заповнення витраченої за день енергії. Правда, не завжди образи сновидінь залишають приємні спогади, а людина відчуває себе відпочив. Причиною цього стають кошмари. Прокинувшись після страшної ночі, багато терзають себе думками, то нащо тоді привидівся той чи інший образ. Чи існують пророчі сновидіння і що робити, якщо приснився поганий сон, який запав у душу і не дає серцю спокійно битися? У цьому треба розбиратися.

Зміст статті

  • Що таке кошмари і їх розшифровка
  • Пророцтво уві сні
  • Обереги

Що таке кошмари і їх розшифровка

Чому людини можуть переслідувати кошмари? Чи мають вони якесь таємне значення? Під час нічного відпочинку наше тіло неактивно, але мозок продовжує працювати, просто менш інтенсивно. Він перетравлює всю отриману за день інформацію, тому люди бачать сни. У них можуть відображатися не тільки голі факти якихось подій, але і емоції, пов'язані з тим, що відбувається або майбутнім.

Якщо в реальності людина стривожений і про щось хвилюється, то ці переживання знайдуть своє втілення в його снах через конкретні образи. Боячись, що насуваються на роботі або в особистому житті, люди бачать в своїх нічних кошмарах цунамі і повені.Стурбованому за здоров'я близької людини сниться, що у нього випадають або гниють зуби.

Кожному близькі з реального життя свої образи. Хтось асоціює найстрашніше з вогнем і пожежами, інші бояться комах або собак. Якщо того, хто моторошно пасує перед висотою, привиділося падіння з десятого поверху, то це ще не означає наближення нещастя. Можливо, він просто втомився на роботі і ось-ось виб'ється з сил остаточно, а такий страшний сон лише передає його загальний стан.

Не треба боятися таких сновидінь, їх треба правильно розшифровувати за основними ключовими образам. Безумовно, в цьому кращим помічником стане будь-який домашній сонник. Спираючись на значення декількох картинок, їх можна пов'язати воєдино і змалювати загальний зміст неприємного сну.

до змісту ↑

Пророцтво уві сні

Не можна, звичайно, скидати з рахунків той факт, що існують і пророчі бачення, застережливі людини від нещасть і навіть смерті. Вчені вважають, що з народження в мозок кожного закладена вся інформація про майбутнє, але в силу мінімальної задействованности його здібностей і максимальної завантаженості матеріальним світом людям складно налаштуватися на зчитування цих даних з глибин свого ж підсвідомості.

В світі траплялося чимало катастроф на воді або в небі, після яких десятки потенційних жертв розповідали про що з'явилися уві сні давно померлих батьків, які з того світла благали здати квиток на літак або просто залишитися вдома. Це свідчить про спроби мозку хоч якось видати наявну інформацію.

Якщо прокинувся спробував якось розтлумачити свій сон по сонником і відчуттям, але все-таки розумного пояснення йому не знайшов, слід глибше замислитися про його зашифрованому значенні.Можливо, треба більше уваги приділяти здоров'ю, сім'ї, близьким або варто відмовитися від якихось планів і починань.

до змісту ↑

Обереги

З давніх часів люди намагалися відрадити поганий сон, тобто за допомогою особливих слів перебити недобре знамення. Цим багато хто користується і в сучасному світі, причому не тільки в провінції, а й в мільйонних мегаполісах. Побачивши нічний кошмар або просто неприємний сон, прокинувся не повинен відразу вставати з ліжка. Розплющивши очі, вимовляють такі обережні слова:

Куди ніч, туди й сон. Амінь.

Все погане залишилося на подушці і уві сні, а не в моєму житті і голові. Амінь.

Якщо людина вже встав з ліжка і його ноги торкнулися підлоги, то ситуацію можна виправити у ванній. Вмиваючись, кажуть тричі:

Що уві сні погане побачила, то все водичці віддала. Амінь.

Перед цим не снідають і взагалі нічого не роблять. Всі проблеми потім, інакше ефекту від сказаного не буде.

Бажано нікому не розповідати про поганому сні, щоб не запустити програму його виконання. Не треба про нього згадувати, тому що може ненароком відбутися візуалізація майбутнього нехорошого події, а це вже відсилання програми в простір.

До речі, для зміцнення обережний слів непоганим способом стане яскраве уявлення того, як прокинувся подумки бгає поганий сон, перекреслює його або рве на дрібні шматочки, розсіюючи по великому безкрайньому простору. Це знищує погану програму, яка могла бути вже задіяна під час нічного відпочинку.

Багато хто не беруть до уваги, що причиною страшилок нерідко є самі банальні речі: незручне спальне місце, переїдання, вживання спиртного, задуха і інші сторонні фактори типу шуму машин або включеного телевізора.Тому спочатку виключають всі перераховані подразники, а потім шукають сакральний сенс в своїх образах зі сну.