Яку татуювання зробити хлопцю?

Яку татуювання зробити хлопцю?

Татуювання давно стала модним атрибутом і засобом виділитися серед однолітків. Особливо популярна вона в молодіжному середовищі, люди старшого віку зазвичай уникають такого екстравагантного способу заявити про себе. Зрозуміло, що прийнятні татуювання для юнаків і дівчат найчастіше будуть відрізнятися. Отже, яку татуювання зробити хлопцю, щоб вона не тільки несла якусь інформацію, але і була доречною?

Зміст статті

  • Сенс татуювання
  • Вибираємо малюнок
  • Татуювання на шиї

Сенс татуювання

Перш в Росії татуювання асоціювалася майже виключно з кримінальним світом. Пізніше мода наносити на тіло незмивні малюнки проникла в середу людей творчих професій, а через них - в ряд молодіжних субкультур. Більшість татуювань такого типу універсальні і підходять як хлопцям, так і дівчатам. Вони є своєрідним маркером, пропуском у світ "своїх".

Готи, емо, футбольні фанати, любителі репу або інших музичних напрямків практично безпомилково визначать по "наколці" представника своєї "тусні". Татуювання може наноситися на будь-яку частину тіла: на спину, груди, кінцівки і навіть на обличчя. Хоча останнє - це крайність. Перш ніж зважитися на таке, подумайте: захоплення може пройти, інтереси - змінитися, а татуювання - це назавжди.

При виборі татуювання необхідно пам'ятати ще й таку обставину.Один і той же малюнок в різних соціальних сегментах знаходить різне значення. Наприклад, цілком невинний скрипковий ключ в суспільстві людей, що мають відношення до місць позбавлення волі, може бути сприйнятий як клеймо, що мітить пасивного гомосексуаліста - з усіма наслідками, що випливають звідси неприємними обставинами. А серед музикантів він - всього лише знак приналежності до їх касти.

до змісту ↑

Вибираємо малюнок

Отже, виключивши особа з переліку місць, придатних для тату, вирішимо: яку татуювання зробити хлопцеві на руці? Ну, чоловічі "наколки" за визначенням повинні бути "мачоіднимі" (від слова "мачо", тобто "брутальний самець" по-іспанськи). Що ж підійде найкраще? Ось неповний перелік найпопулярніших малюнків:

  • зображення хижака (тигр, лев, вовк і так далі);
  • холодну зброю (ніж, меч, деякі екзотичні види);
  • китайські і японські ієрогліфи (правда, попередньо поцікавтеся, що вони означають);
  • сакральні символи ( "інь-ян", слов'янські язичницькі "фенечки", національна символіка та інше);
  • міфічні тварини (дракони в першу чергу).

Це, так би мовити, татуювання спільного вживання. Але кожна субкультура має ексклюзивний перелік бажаних малюнків. У емо це зірки, персонажі японських аніме, у готовий - могили, черепа, кажани та інша інфернальна символіка, у футбольних фанатів - логотипи своїх клубів. Зрозуміло, існує велика кількість менш популярних татуювань, які не потрапили до вказаного переліку.

до змісту ↑

Татуювання на шиї

Шия в якості місця для тату менш краща, ніж рука. Вона, по-перше, часто буває частково прихована волоссям, і, по-друге, там менше вільної площі для нанесення малюнка.Яку татуювання зробити на шиї хлопця, щоб підкреслити свою індивідуальність? Швидше за все, це питання вам потрібно буде обговорити з фахівцем в цій галузі, адже універсальної відповіді на нього не існує. Але деякі загальні рекомендації дати все ж можна.

Якісь складні малюнки з великою кількістю дрібних деталей навряд чи підійдуть для нанесення на шию. А ось геометричний візерунок або народний орнамент буде виглядати непогано. Як, втім, і японський або китайський ієрогліф (це взагалі універсальні символи, придатні для нанесення куди завгодно). Можливо, тату-майстер запропонує який-небудь новий малюнок, до цього не використовувався.

І на завершення: якщо вам так вже сильно хочеться нанести на шкіру зображення, що прям не під силу, то зробіть тимчасове татуювання. Вона виглядає так само, як постійна, тільки сходить через кілька місяців (або пару років - в залежності від фарби і техніки нанесення). За цей час ви зможете визначитися, чи дійсно ви хотіли, щоб у вас був саме такий малюнок, і зробити його навічно або відмовитися від цієї процедури.