Яку шапку носити з дублянкою?

Яку шапку носити з дублянкою?

В сувору зиму дублянка зігріє якнайкраще. Але не менш важливо виглядати красиво, а для цього треба грамотно підібрати аксесуари. Яку шапку носити з дублянкою? Купуючи головний убір, слід враховувати його матеріал і колір. Крім того, цього продукту не можна вступати в дисонанс з формою обличчя.

Зміст статті

  • Матеріали
  • Забарвлення
  • Фасон

Матеріали

Прекрасно, якщо шапка буде хутряної. Лисиця, норка або чернобурка якнайкраще впишуться в загальний ансамбль. Потрібно лише не забувати про те, що до дублянці, прикрашеної пухнастим коміром, доведеться підшукати виріб з такого ж хутра.

Має бути прийнято до уваги і пошиття верхнього одягу. Короткі моделі в стилі casual відмінно поєднуються зі спортивними в'язаними шапочками. Класичні довгі вироби гармоніюють з палантинами, шовковими хустками, капелюхами.

Дуже вдалим буде варіант, коли шапка і дублянка зшиті з одного і того ж матеріалу. Цікаві моделі головних уборів змішаних фактур, наприклад з хутра або замші з хутряною обробкою.

до змісту ↑

Забарвлення

За кольором шапка може абсолютно збігатися з дублянкою, але ця умова не є обов'язковим. Допускається носити головний убір світліше або темніше, а то і зовсім інший підходящої колірної гами. Однак в такому випадку образ знайде гармонію, тільки якщо інші аксесуари будуть підібрані строго під колір шапки.

Головний убір може бути не однотонним, а прикрашеним оригінальним орнаментом: графічним, анімалістичні або етнічним. Вітається декор у вигляді вишивки, аплікації, помпонів.

до змісту ↑

Фасон

Будь то дублянка або інший верхній предмет гардероба, підбираючи до нього головний убір, не можна випускати з уваги форму особи. Яку шапку носити з дублянкою, якщо обличчя овальне? Підійдуть кепки з плоским верхом, обтягуючі шапки, крислаті капелюхи, моделі, що закривають чоло. Візерунок повинен бути горизонтальним.

Кругле обличчя добре виглядає в обрамленні витягнутих вгору виробів з вертикальним візерунком. Контури квадратного особи пом'якшить головний убір круглої форми. А якщо особа сердцевидное, доцільно носити асиметричні шапки або моделі з короткою вуаллю.

За допомогою грамотно підібраного аксесуара можна створити свій неповторний і елегантний, що запам'ятовується образ.