На що найчастіше відволікаються водії під час руху

З 1 вересня нинішнього року штраф за розмови по мобільному телефону без використання спеціальної гарнітури Hands-Free збільшиться та 1500 рублів. За даними аналітиків, під час розмови по телефону здатність до концентрації на дорожню ситуацію знижується мінімум в 2 рази, а при наборі СМС-повідомлення ризик аварії підвищується в 6 разів.

Однак крім телефону від дороги відволікають і інші заняття, що увійшли сьогодні в наш Топ-5. Отже, почитаємо і дізнаємося, на що найчастіше відволікаються водії під час руху .

Зміст:

  • 5. Читання журналів і газет
  • 4. Нанесення макіяжу
  • 3. Заняття сексом
  • 2. Зміна одягу
  • 1. Розмови по телефону, відправка СМС / прийняття їжі

5. Читання журналів і газет

Довгий стояння в пробці спонукає водіїв шукати собі розваги. Одним з них і стає читання. Звичайно, художню літературу мало хто візьметься читати в пробці, а ось пробігтися по коротеньким нотаток в газеті встигають багато. Хоча, безумовно, варто переглянути погану звичку на користь радіостанцій, багато з яких в надлишку надають актуальну інформацію новинного характеру.

4. Нанесення макіяжу

Для кого-то подібний спосіб нанесення макіяжу - система, для кого-то - надзвичайна ситуація. Але практично кожна друга жінка за кермом хоча б раз в житті фарбувала вії або губи, стоячи в пробці або на світлофорі.Особливо захоплені авто-макіяжем особи навіть зберігають власну косметичку в бардачку.

3. Заняття сексом

Подібне екстремальне проведення часу за кермом, мабуть, відволікає сильніше, ніж розмови по мобільнику. Тим часом, згідно з опитуваннями, секс за кермом входить в число досить популярних чоловічих фантазій. Незважаючи на всю красу пристрасної прелюдії по дорозі до дому, вона цілком може стати причиною серйозного ДТП.

2. Зміна одягу

Як не дивно, але причин для переодягання в машині може бути маса. Знімаємо піджак, тому що стало жарко, надягаємо куртку, тому що холодно, міняємо білу кофточку на рожеву, тому що запізнюємося на побачення з роботи і т. Д. Природно, подібні рухи тіла збільшують ризик виникнення аварії.

1. Розмови по телефону, відправка СМС / прийняття їжі

Сніданок в машині змагається за популярністю з розмовами по мобільному телефону. Кава з бутербродом за кермом стало нормою для завсідників столичних пробок. Протягом дня багато водіїв вважають за краще невеликий перекус - горішки, чіпси, солодощі. Звичайно, статистика ДТП з вини бутерброда не ведеться, але концентрації уваги прийом їжі вже точно не сприяє.