Що робити, якщо маленькі груди?

Що робити, якщо маленькі груди?

Розмір бюста - вічна для жінок проблема. Звичайно, є деяка частка представниць прекрасної статі, яка страждає через занадто значних обсягів. Але більшість дам замислюються над іншим питанням: що робити, якщо маленькі груди? Адже так хочеться бути впевненіше в собі і по-справжньому подобатися чоловікам!

Зміст статті

 • Коли проблема - це зовсім не проблема!
 • Народні способи для збільшення розміру грудей
 • Вправи для збільшення грудей
 • Методи візуального збільшення грудей

Коли проблема - це зовсім не проблема!

 1. Поширена думка про те, що чоловіки віддають перевагу пишногрудих панянок, є помилкою. Сильна половина людства в основному віддає перевагу дам зі стандартними формами.
 2. Багато жінок, які мають великі груди, відчувають справжні муки, починаючи з питання про підбір красивого і одночасно зручного білизни і закінчуючи дискомфортом і болючими відчуттями (попрілості, натирання, надмірне навантаження на хребет).
 3. Імовірність збільшення розміру грудей зростає під час вагітності і в лактаційний період.
 4. Змінювати розмір грудей хірургічним шляхом - дія вкрай ризикована. Подібного роду втручання може призвести до незворотних наслідків!
до змісту ↑

Народні способи для збільшення розміру грудей

Можна ставитися до природних методів з різним ступенем скептицизму, але ризик ускладнень і серйозного заподіяння шкоди здоров'ю від них мінімальний, а от користь дійсно відчутна.

В питанні збільшення розміру грудей лідером в народній медицині залишається капуста. Однак прийом в їжу цього продукту буде ефективний лише в тому випадку, якщо дівчина знаходиться в пубертатному періоді, коли організм тільки формується. Жінкам більш зрілого віку не варто сподіватися на збільшення бюста за допомогою згаданого овоча.

Шишки хмелю, а точніше відвар на їх основі, багаті жіночими гормонами - естрогенами. Але подібне засіб здатний порушувати менструальний цикл, тому приймати його слід тільки під контролем лікаря.

Доведеною ефективністю володіють контрастні процедури: чергування гарячих і холодних компресів з використанням ефірних масел (наприклад, іланг-ілангу) і морської солі.

Народні засоби будуть ще більш результативні, якщо застосовувати їх в комплексі зі спортивними вправами.

до змісту ↑

Вправи для збільшення грудей

Фізичні вправи дозволять скорегувати форму грудей, зробити її підтягнутою і пружною. Для їх виконання необхідні гантелі (для початку підійдуть вагою 0, 5 кг, потім вага гантелей можна збільшити до 1 кг).

Вправа № 1

Початкове положення: встати прямо, ноги разом, гантелі затиснуті в руках і перпендикулярно до тулуба.

Виконання: здійснюють махи руками - ліва рука назад, права вперед і навпаки.

Кількість повторів: 10 раз.

Вправа № 2

Початкове положення: лежачи на спині, руки з затиснутими гантелями розташовані на грудях.

Виконання: на рахунок "раз" руки піднімають вгору, на рахунок "два" руки розводять в сторони, на рахунок "три" повертаються в початкове положення.

Кількість повторів: 10 раз.

Виконувати вправи необхідно регулярно - не рідше 2-3 разів на тиждень.

до змісту ↑

Методи візуального збільшення грудей

Правильно підібрані одяг і аксесуари допоможуть візуально збільшити бюст.

 1. Теплі відтінки при виборі одягу мають ефект розширення, тому вони дозволяють в деякій мірі вирішити проблему маленької грудей.
 2. Домогтися додаткового обсягу в області грудей можна, використовуючи горизонтальні лінії і рюші.
 3. Варто привернути увагу до шиї за допомогою хусток і шарфиків.
 4. Бюстгальтери та корсети з ефектом "пуш-ап" піднімають груди і роблять її більш пишною.
 5. Круглий виріз на блузках і жакетах візуально зробить маленькі груди значно більше.
 6. Хороший ефект пишних грудей створює одяг, горловина якої виконана у формі запаху.

Ці прості способи збільшення бюста найприємніші, безболісні і завжди результативні!

Можна довго і болісно прагнути до збільшення розміру однієї з найпривабливіших частин жіночого тіла: в результаті хтось змиряється з маленькими грудьми, хтось наважується на хірургічне втручання ... Але в першу чергу варто пам'ятати про те, що великий бюст - не панацея. Проблеми в особистому та інтимного життя залежать від зовнішності в дуже малому ступені. Прийняти і полюбити себе - ось головне правило успішних у всіх сферах життя жінок!