Що робити, якщо дружина зрадила?

Що робити, якщо дружина зрадила?

Подружня зрада - проблема, з якою стикаються більше 80% сімейних пар. Найчастіше, звичайно, на сторону йдуть чоловіки, мовляв, криза середнього віку або просто "поплутав біс". Але і жінкам не чужі подібні грішки. Відсутність розуміння або уваги, сексуальна незадоволеність, навіть банальна "битовуха" можуть штовхнути чоловіка в ліжко до іншого. І якщо таке сталося, не варто відразу ж впадати в крайнощі - розлучення і дівоче прізвище вона завжди встигне отримати. Набагато розумніше буде задуматися над тим, що робити, якщо дружина зрадила, щоб зберегти сім'ю.

Зміст статті

  • Чому це сталося?
  • Піти або залишитися?
  • Що робити?

Чому це сталося?

Крах звичного і стабільного миру багатьох чоловіків штовхає на безумства, проте це зовсім не привід пускатися у всі тяжкі. Перш за все, потрібно зрозуміти, що в ситуації, що склалася винні обидва, а зрада є лише наслідком кризи, що виникла в сім'ї. Можливо, проблема, яка запустила процес руйнування, була спочатку проігнорована обома сторонами, і в підсумку дружина від безвиході наважилася на такий низький вчинок.

Дуже часто причина жіночої зради криється у відсутності уваги з боку чоловіка, коли відносини поглинає побут. Чоловік повністю зайнятий роботою і відпочинком з друзями, а компанія дружини обмежується немитим посудом, брудною білизною і мобільником. Ви поступово віддаляється один від одного, і вже через пару місяців (а може бути і раніше) дружина виявляє, що колись люблячий партнер не проявляє до неї колишнього інтересу, пропали "метелики в животі" від думки про романтичний вечір, та й саме спілкування зводиться до скупого "так" і "ні".Будь-які спроби налагодити відносини в такій ситуації зазвичай закінчуються сварками і скандалами зі сльозами або обтяжливим мовчанням з купою невирішених проблем.

Ще одна поширена причина подружньої невірності - зайвий контроль і постійна недовіра. Часто чоловіки самі штовхають жінок на зраду, отруюючи їм життя нездорової ревнощами і необгрунтованими підозрами. В один прекрасний день дружині може зустрітися більш адекватний партнер, адже по-справжньому гармонійні відносини будуються тільки на довірі і щирості. І тоді її зрада стане початком нової зв'язку, але вже з іншим чоловіком.

Завищені вимоги до партнерки також здатні спровокувати її похід "наліво". Бажання бути оціненою по достоїнству, відчути себе коханою і бажаною може взяти верх над здоровим глуздом, адже, погодьтеся, досить складно жити з думкою про те, що ти не відповідаєш його ідеалам.

Але найчастіше дружина зраджує чоловікові через його ж невірності. Якщо він грішний в цьому сенсі, поглядає на інших жінок в присутності дружини, то вона може постійно відчувати ревнощі, плекати в собі комплекси з приводу своєї зовнішності, від чого і буде страждати ще більше. Єдиний спосіб знову повірити в себе для багатьох дружин - завести стосунки на стороні, щоб відчути себе бажаною.

до змісту ↑

Піти або залишитися?

Найпростіше рішення - піти, знайти іншу жінку і будувати з нею нові відносини. Але хто дасть гарантію, що наступна дружина не повторить "подвиг" своєї попередниці? Адже питання, чому це сталося, не з'ясований, а значить, робота над особистими помилками не проведено. Саме аналіз власної поведінки і дій є міцним фундаментом для побудови міцних, немов стіна, відносин.Якщо цього не робити, в один момент все може завалитися.

Насправді сім'я - це не просто штамп у паспорті і одне прізвище на двох. Це союз двох людей, вже знають один одного з усіх боків, які пережили багато радощів і розчарувань. Прагнення зберегти подібний союз може допомогти пережити всю ту біль і образи, які зачаїлися в душі, що стане початком відродження колишніх почуттів і зміцнення відносин.

А що чекає в тому випадку, якщо ви зважитеся на остаточний розрив? Спілкування з новою, але при цьому незнайомою жінкою, яка сьогодні буде здаватися вам близькою по духу, а завтра, можливо, завдасть нищівного удару в спину? Такого результату подій не можна виключати. Звичайно, якщо з колишньою дружиною вас нічого не пов'язує (ні діти, ні почуття, ні спогади), то ви нічого не втрачаєте. В іншому ж випадку варто задуматися, а чи виправданий ризик?

до змісту ↑

Що робити?

Неважливо, яке рішення прийняти для себе - пробачити або відпустити: відвертої розмови по душах не уникнути. Інакше причини походу дружини "наліво" так і залишаться нез'ясованими. Як би важко не було, зробити це все одно потрібно. Але для початку необхідно випустити пар, виговоритися, вилити душу, причому не дружині, а близького друга, подруги, яка займає позицію нейтралітету.

наважується на розмову слід тільки на тверезу голову з ясним розумом. Не обов'язково з'ясовувати стосунки відразу, нехай мине якийсь час. А коли відчуєте моральну готовність - приступайте. Розмова повинна бути відвертим, спокійним, без криків і докорів. Тільки в такому випадку ви зрозумієте, чи хочете зберігати сім'ю і бажає цього чоловіка.

Потрібно усвідомити, що криза може трапитися в кожній родині.Він свідчить про те, що у пари є певні проблеми у відносинах. Чи збережеться сім'я в цьому випадку або піде в небуття - залежить тільки від учасників згаданої драми.