Що потрібно для роботи skype?

Що потрібно для роботи Skype?

В останні роки число користувачів Skype зростала в геометричній прогресії. Поширення високошвидкісного безлімітного інтернету лише збільшило кількість шанувальників даної програми. Скайп дозволив мільйонам людей по всьому світу не платити за дорогі міжнародні виклики. Дзвінки з комп'ютера на комп'ютер, на яких встановлений Skype, безкоштовні. Власник комп'ютера або іншого пристрою оплачує лише послуги інтернету. При цьому крім відеозв'язку для користувачів доступні голосові дзвінки на мобільні та стаціонарні номери, а також чат з можливістю передачі будь-яких файлів. Але що потрібно для роботи Скайпу?

Зміст статті

  • Що потрібно для роботи Skype на комп'ютері?
  • Що потрібно для роботи Skype на ноутбуці?
  • Що потрібно для роботи Skype на планшеті і смартфоні?
  • Що потрібно для роботи Skype на телевізорі?

Незалежно від типу пристрою для роботи програми Skype потрібен акаунт. Зареєструватися безкоштовно можна на офіційному сайті VoIP-сервісу за адресою // skype. com. Досить відкрити вищевказану посилання в браузері і натиснути кнопку "Увійти" у верхній частині сторінки.

натисніть на картинку для збільшення

Для переходу до форми реєстрації аккаунта натискаємо кнопку "Приєднуйтесь".

натисніть на картинку для збільшення

Заповнюємо всі дані, вказуємо бажаний логін і пароль і підтверджуємо реєстрацію кліком по кнопці "Я згоден (-на) - Далі".

натисніть на картинку для збільшення

Після закінчення реєстрації збережіть зв'язку "логін + пароль", так як вона буде потрібно вам для подальшої авторизації в програмі.

Що потрібно для роботи Skype на комп'ютері?

Якщо ви вирішили запустити Скайп на стаціонарному комп'ютері, то крім програми і аккаунта вам будуть потрібні високошвидкісний доступ в інтернет, колонки і мікрофон, а також веб-камера для відеозв'язку. Для нормальної якості відео досить швидкості каналу в 384 кб / с. Що стосується відеокамери, то підійде будь-яка вебка з 0. 3-мегапіксельним модулем і вище. Крім того, в обох співрозмовників до комп'ютера повинні бути підключені колонки і мікрофон. Втім, можна придбати навушники з вбудованим мікрофоном, які дозволять з комфортом для себе і оточуючих спілкуватися з будь-якою людиною через Скайп.

до змісту ↑

Що потрібно для роботи Skype на ноутбуці?

Власникам ноутбуків пощастило набагато більше, адже для повноцінної роботи Скайпу їм буде потрібно лише встановити програму і підключити інтернет. Як правило, у ноутбуків вже є вбудовані веб-камера, динаміки і мікрофон. Втім, якщо ви не бажаєте, щоб вас чули інші люди, ви також можете придбати навушники. Додатково до всього, у ноутбука в порівнянні зі стаціонарним комп'ютером є одна вагома перевага - мобільність. Ви можете спілкуватися по Скайпу в будь-якій точці вашої квартири або будинку.

натисніть на картинку для збільшення

до змісту ↑

Що потрібно для роботи Skype на планшеті і смартфоні?

Власне кажучи, нинішні планшети відрізняються від смартфонів лише розмірами. Для обох типів пристроїв не буде потрібно купувати будь-які аксесуари.Фронтальними відеокамерами комплектуються практично всі випущені на даний момент смартфони і планшети. Якщо в планшеті немає слота для сім-карти, то знадобиться Wi-Fi-з'єднання для доступу в інтернет і роботи програми Skype.

натисніть на картинку для збільшення

Для Android і iOS компанія Skype розробила спеціальні мобільні версії. Причому користувачеві програми досить одного аккаунта на різних пристроях, починаючи від комп'ютера і закінчуючи смартфоном.

до змісту ↑

Що потрібно для роботи Skype на телевізорі?

Нинішні "розумні телевізори" дозволяють спілкуватися з родичами і близькими по відеозв'язку, не встаючи з дивана. Деякі Smart-TV комплектуються веб-камерами, для інших же потрібно купувати додаткові камери. Втім, навіть якщо у вас звичайна ЖК-панель, ви можете дозволити собі спілкування по Скайпу за допомогою телевізора, але для початку доведеться придбати кілька додаткових девайсів. Схема "перетворення" звичайного ТБ в "розумний" представлена ​​нижче.

натисніть на картинку для збільшення

Для початку вам потрібно придбати mini-PC на Android OS, що підключається до телевізора через HDMI-роз'єм. Крім того, для відеозв'язку знадобиться веб-камера з мікрофоном, а також доступ в інтернет. Як правило, mini-PC обладнуються Wi-Fi-модулем. Якщо у вашому будинку є вайфай-роутер, то проблем з підключенням інтернету до телевізора не виникне.