Що потрібно для літньої риболовлі?

Що потрібно для літньої риболовлі?

Риболовля - як зимова, так і літня - щось на зразок чоловічого клубу. Тут головне - не результат, а процес. Нехай треба їхати за сотню-другу кілометрів, а улов складе п'ять-десять окунців. Це не важливо. Важливі відчуття чоловічої солідарності, не дарма проведеного часу і релаксація від сімейних турбот.

Риболовля може бути різною - залежно від того, є у вас підходяща машина чи ні. Зрозуміло, що наявність у власності позашляховика (хоча б простого УАЗа) дозволяє забратися в куди більш віддалені від цивілізації місця, ніж при володінні простий "легковиком" класу "Жигулів", нехай навіть і потойбічного виробництва. А значить, і відвідати менш торовані любителями риболовлі території. Що потрібно для літньої риболовлі, щоб проведене на природі час пішло на користь? Розглянемо більш докладно.

Зміст статті

  • Засоби для лову риби
  • Літня риболовля - це не тільки ловля риби ...

Засоби для лову риби

Визначимося відразу: всякі нехороші речі на зразок вибухівки, " електровудок "або навіть мереж виключаємо спочатку. Ми залишаємо лише різновиди вудок ну і, на любителя, - вентери. З останніми все зрозуміло: вентерь - він і в Африці вентерь, крім приманки, для нього потрібно тільки відро, куди потрібно складати спійману рибу. А ось з вудками не все так однозначно. Отже, вирушаючи на тривалу літню риболовлю, з собою візьмемо як вудки, так і супутні предмети (обладнання):