Що означають білі троянди в подарунок?

Що означають білі троянди в подарунок?

Складно знайти жінок, які не люблять троянди. Краса цієї квітки багатогранна - в ній є і ніжність, і витонченість, і якась своєрідна величність. Такий букет - це класика, стандарт, просто подарунок на будь-який випадок життя. Сучасні садівники навчилися вирощувати сині, зелені та багатобарвні сорти, але вони не змогли обійти за популярністю всім звичні квіти світлих відтінків. Якщо з символікою червоних бутонів все зрозуміло, то що означають білі троянди, піднесені чоловіком жінці? І чи можна дарувати їх улюбленої?

Зміст статті

  • Символіка білих троянд
  • Кому можна дарувати білі троянди?

Символіка білих троянд

Якщо просто спертися на асоціації з природою, то можна провести паралелі зі значенням білого в тваринний і рослинний світ. В першу чергу це чистота, непорочність, невинність, легкість, невагомість, спокій, як перший сніг, який випав, за яким не пройшли брудними черевиками, хмари на небі, плавно і неспішно пропливають повз.

Якщо подивитися на значення цього кольору в психології або спертися на свої відчуття, що виникають при погляді на щось біле, можна відчути якусь відчуженість від зовнішнього світу, захищеність від всього поганого, духовне очищення. Здається, що всередині концентрується потужний згусток енергії, що дає силу, впевненість і прозріння. Таким чином, простота легко поєднується з багатоспектральних глибоким змістом в цьому, на перший погляд, звичайному кольорі.

Білі троянди ... Скільки пісень про них складено та проспівано, як багато віршів придумано і прочитано коханим! Десятки століть чоловіки висловлювали свої претензії і почуття до жінки через ці прекрасні квіти. Які ж емоції може показати закоханий своїй другій половинці?

Якщо на побачення хлопець вибирає саме білі троянди, нехай навіть не зовсім усвідомлено, це означає, що він трохи консервативний і суворий. Тим самим він хоче сказати дівчині про свої порядних і серйозні наміри. Цій людині, швидше за все, не властиво впадати в крайності і віддаватися неприборканим пристрастям.

Даруючи жінці букет з білих троянд, чоловік може намагатися розповісти про свої глибокі почуття, їх непорочності і стабільності. Він готовий дати придивилася дівчині турботу, впевненість у завтрашньому дні і всього себе цілком і повністю. Він вважає за краще легковажності і киплячим пристрастям щирість і постійність. Своїй обраниці така людина відкриє високі, як небо і хмари, почуття і доведе, що тваринна приземленість Не бере над ним гору.

Білі троянди - це ще й показник того, як дарувальник сприймає свою жінку, її характер і її сутність. Вона бачиться йому тендітною, ніжною, беззахисною, чистої, непорочної. Вона для нього як свіже повітря, весняний теплий вітерець, перший бутон, що вибився з-під снігу. Не дарма весільну сукню завжди шили з світлих або білих тканин, даючи тим самим зрозуміти, що наречена невинна.

Якщо після сварки або розставання чоловік вибирає саме таку квітку, то в цьому випадку білий колір троянд означає бажання почати все спочатку, так би мовити, з чистого аркуша.

до змісту ↑

Кому можна дарувати білі троянди?

Дарувати білосніжні квіти можна не тільки дівчині або дружині. Вони підійдуть як презент і для мами, і для колеги по роботі, адже належить їм символіка багатогранна.

Бажаючи висловити повагу, вдячність і подяку за надану допомогу, чоловік може подарувати букет з білих троянд на ювілей або будь-яке святкування хорошою подрузі, викладачеві, начальниці. Така проста класика стане виходом для тих, хто запрошений на весілля. Не обов'язково складати складну композицію химерної форми з незнайомих нікому квітів - все одно серед безлічі яскравих творінь флористів, піднесених гостями нареченій, цей букет загубиться і не запам'ятається. А білосніжні або з кремовим ніжним відтінком троянди, перев'язані звичайної стрічкою, будуть вигідно виділятися на тлі інших.

На хрещення дитини теж цілком доречно купити такі квіти. Білий - це колір святості, зв'язку з божественним світом. Він відмінно поєднується з золотим, адже одягу святих і самого Христа шили зі світлої тканини, прикрашаючи їх золотими нитками. Кілька "снігових" троянд, перехоплених блискучою стрічкою, стануть доповненням зі змістом до основного подарунка.

Квіти прийнято презентувати в основному жінкам, а й у чоловіків бувають ювілеї, приємні події і особливі дати. Чи варто їм купувати букети, і що означає подарувати білі троянди представнику сильної половини людства? Чоловікам часто дарують гвоздики. Чому ж ветерану Великої Вітчизняної не можна висловити свою подяку, вручивши білі троянди? Безумовно, можна і навіть потрібно. Хіба буде поганим тоном подарувати їх татові на 55-річчя? Навряд чи.

Украшайте своє життя квітами, робіть приємно близьким, вбирає в себе красу і силу природи, адже немає нічого прекраснішого її творінь!