Який колір волосся підходить карооким дівчатам?

Який колір волосся підходить карооким дівчатам?

Прагнення змінюватися - один з визначальних ознак жіночності. Найлегше піддається зміні колір волосся. Але тут легко припуститися помилки, пішовши на поводу у моди або просто неправильно вибравши відтінок. Щоб уникнути цього, стилістів атакують запитаннями, який колір волосся підходить карооким дівчатам або блакитнооким, смаглявим, білолицим, чорнобривим ... І найчастіше відповісти нелегко, адже тут потрібно враховувати не один фактор, а кілька.

Зміст статті

  • Теплий або холодний?
    • Зима
    • Літо
    • Весна
    • Осінь
  • Кольоровий мікс

Теплий або холодний?

Взагалі, потрібно сказати, що найбільше підходить жінці її природний колір волосся. Так що, якщо виникла необхідність у фарбуванні, натуральні відтінки, близькі до рідного, - кращий вибір. Але якщо потрібні значні зміни, слід спочатку визначити цветотип. А на нього впливає не тільки колір очей, але і тон шкіри, і справжній колір волосся, і контрастність зовнішності. У карооких дівчат може бути і холодний, і теплий цветотип. Визначити це можна, наприклад, вивчивши внутрішню сторону зап'ястя: блакитні вінки означають холодність, зеленуваті - теплоту.

до змісту ↑

Зима

Власниці дуже темних очей частіше ставляться до зимового кольоротипу - холодного і яскравого. Їм підуть темні кольори з блакитним відливом, темний шоколад, що переходить в чорний, темно-каштановий, але без рижінкой.

до змісту ↑

Літо

Орехово-карі очі, трохи зелені, нерідко зустрічаються у дівчат, які відносяться до літнього кольоротипу. Як правило, волосся у них від природи русяве, і фарбуватися краще в ці ж відтінки - попелястий, холодний темно-русявий, без жовтизни. Доречно і мелірування - але не дуже світле, сіруватого відливу.

до змісту ↑

Весна

Блонд йде кареглазкам досить рідко, хіба що весняному кольоротипу. Якщо райдужка світло-коричнева, з золотистими точками, а шкіра - персикового відтінку, цілком можна фарбувати волосся в золотаві тони - теплі і ніжні. Якщо подивитися фото карооких знаменитостей-блондинок, можна помітити, що найбільш виграшно на них виглядають жовтуваті, бурштинові відтінки.

до змісту ↑

Осінь

Теплі карі очі, рудо-каштанова шевелюра - це дівчина-осінь. Саме такого кольоротипу підійдуть мідні, медово-золоті, бронзові волосся, не дуже темні, обов'язково з рудуватим відливом. Прекрасний колір дасть хна. Непогано, хоча і дещо старомодно, виглядатимуть червоні відтінки.

до змісту ↑

Кольоровий мікс

Поєднувати на волоссі кілька кольорів згідно з останніми тенденціями теж слід обережно. Але для карооких дівчат, які вважають темні тони нудними, це справжня знахідка. Адже, наприклад, модне нині фарбування омбре не тільки пожвавить зачіску, але і додасть природності. Рудуваті і русяве волосся стане яскравішим і об'ємніше з колоруванням. Медові або карамельного відтінку прядки в загальному каштановому тоні додадуть карих очей виразності. Але всі ці кольори не повинні вибиватися із загальної теплої або холодної гами, тому такі маніпуляції з фарбуванням краще довірити досвідченому майстрові.Мабуть, тільки синьо-чорне волосся, які йдуть багатьом темноокий дівчатам, не виграють від подібних переливів кольору. А ось щоб носити платиновий блонд, потрібно володіти особливим типом зовнішності і, мабуть, сміливістю - зараз цей колір вважається екстравагантним і взагалі мало кому йде, тим більше карооким, чия зовнішність найчастіше тепла.

В принципі, це скоріше загальні правила. Набагато легше зрозуміти, який колір волосся підійде карооким дівчатам, примірявши його - у вигляді перуки або в цифровому варіанті. Зараз у вільному доступі є маса програм, за допомогою яких можна побачити себе в новому образі і вирішити, чи варто фарбуватися в той чи інший колір.