Який колір волосся підходить до сіро-зелених очей?

Який колір волосся підходить до сіро-зелених очей?

Сіро-зелений - один з найбільш поширених відтінків очей. Але незважаючи на це, він досить примхливий, а тому поєднується ні з кожним кольором обличчя і типом волосся. Правда, на відміну від першого, друге виправити дуже легко. Отже, який колір волосся підходить до сіро-зелених очей?

Виходити потрібно з того, що зелений колір дуже рідкісний, і в сіро-зелених очах сірого пігменту все-таки більше. Тому найчастіше таких панянок називають сіроокого, і звідси виходить необхідність підкреслити і другий відтінок, його яскравість і привабливість. Це здатний зробити тільки правильний образ, починаючи з волосся і закінчуючи одягом.

Зміст статті

  • Сонячні кольору
  • Темна палітра
  • Колір особи

Сонячні кольору

Недарма ангелів зображають світловолосими і яснооким: блондинка з сіро-зеленими очима буде виглядати як ангел у плоті, особливо якщо до всього іншого підібрати відповідний макіяж. Наочним прикладом можуть послужити численні фото.

Трохи моторошно виглядають попелясте волосся самі по собі, а якщо таку дівчину природа обдарувала сіро-зеленими очима, то це буде подвійно незвично. Варто приготуватися до того, що світле волосся будуть ще більше освітлювати очі, і не всім це може припасти до смаку. Тому подібне поєднання підійде тільки сміливим і впевненим у собі жінкам.

Не менш вдало поєднуватися з такими очима будуть руді локони. Рижих і зеленооких дівчат здавна вважали відьмами. І справді, ця комбінація виглядає досить містично, а ось вогненний колір волосся до сіро-зелених очей - це дуже хороший вибір. Яскраві локони доповнять спокійний відтінок очей і навпаки.

Можна поекспериментувати і з іншими квітами цієї гами - мідним або карамельним, гармонує з такими очима і "молочний шоколад".

до змісту ↑

Темна палітра

Стилісти стверджують, що фарбуватися в брюнеток і шатенок краще власницям карих або блакитних очей. У першому випадку поєднання надає жіночому образу деяку нотку "Східного", а в другому - що зачаровує контрасту, додає глибини кольору. Однак не потрібно думати, що темні тони категорично не підходять сіро-зелених очей. Світло-каштанове волосся будуть виглядати ефектно і не менш привабливо.

Якщо ж не хочеться кардинально змінювати свій вигляд, рекомендується вдатися до техніки мелірування. З її допомогою нескладно освітлити або, навпаки, затемнити окремі прядки. Залежно від ступеня інтенсивності мелірування може візуально змінитися колір загальної маси волосся, а відповідно, і його поєднання з очима. Але, знову ж таки, варто запам'ятати, що початковим кольором найкраще вибрати каштановий або темно-русявий.

до змісту ↑

Колір особи

Важливим є колір і відтінок шкіри на обличчі. Може трапитися так, що тон волосся не підійде, і тоді природна краса і виразність очей немов зблякнуть.

  • Отже, якщо шкіра світлого пісочного відтінку, "тепла", то і волосся краще фарбувати в світлий - блонд і світлий рудий, можна з червонуватим відтінком.
  • "Холодної" шкірі підійде відповідна шевелюра. У цьому випадку не варто експериментувати з різними яскравими квітами, так як вони часто створюють неприємний контраст, та й взагалі підходять далеко не кожній дівчині.

Сіро-зелені очі можуть бути як темними, так і світлими. Залежно від цього теж можна підібрати відповідні відтінки. Але незважаючи ні на що, такі очі найбільш "універсальні" і надають практично повну свободу у виборі кольору волосся. Слід тільки дотримуватися кількох основних рекомендацій і, звичайно, перш за все виходити з типу і кольору власного обличчя, а також відмовитися від яскравого макіяжу і червоної помади, яка геть затьмарить всю виразність погляду.