Який колір волосся підходить до блакитних очей?

Який колір волосся підходить до блакитних очей?

Колір очей людини залежить від наявності пігменту в райдужній оболонці. Його кількість у всіх різний, а тому і колір очей у кожного свій, особливий. Але цікаво, що людей з блакитними очима на нашій планеті найбільше. Такий колір завжди викликав захоплення і навіть заздрість. І щоб підкреслити цей дар природи, йому необхідно гідне обрамлення. Правильний відтінок локонів допомагає впоратися з подібним завданням. Нижче розглянемо, який колір волосся підходить до блакитних очей і робить їх справжньою окрасою зовнішності.

Зміст статті

  • Колір шкіри
  • Світла холодна
  • Світла тепла
  • Оливкова тепла
  • Темна тепла
  • Нейтральна

Колір шкіри

Справжня краса по-справжньому гармонійна, коли колір фарбованого волосся поєднується не тільки з очима, а й з тоном шкіри.

Шкіра буває трьох відтінків: нейтрального, тепла і холоду. Щоб правильно його визначити, звернемося до науково обгрунтованим фактам. Коли просвічуються під шкірою вени мають зелений відтінок, тип шкіри холодний. Якщо вони блакитного або синього кольору - відповідно, тон шкіри теплий. Але якщо складно визначити колір вен під шкірою, вони здаються і синіми, і зеленими, тоді відтінок нейтральний.

В принципі, можна звернутися за допомогою до стиліста, ось він вже точно не помилиться у визначенні типу шкіри і одночасно підбере оптимальний варіант зміни іміджу.Отже, тепер слід розібратися докладніше, який колір волосся підходить під блакитні очі.

до змісту ↑

Світла холодна

У жінок з холодним відтінком особи палітра різноманітніше. Підкреслити шкіру і очі допоможуть теплі кольори, наприклад мідний, каштановий. З рудою шевелюрою найбільше виграють дівчата, які мають рожеву шкіру. Але це не вся палітра для даного поєднання. Наприклад, яскравий образ вийде при застосуванні фарби для волосся не темного червонуватого відтінку. Але в той же час яскраві тони додадуть неприродність всьому образу світло-блакитних очей. Найбільш вдалим буде фарбування фарбою попелястого кольору. Також світлі тони відмінно підходять очам чистого блакитного кольору, без додаткових відливів.

до змісту ↑

Світла тепла

Для фарбування волосся рекомендується придбати складу з медовим сонячним відтінком. Підійде золотистий каштановий або горіховий. Світлошкірі дівчата з блакитними очима і темним волоссям цілком можуть лише злегка відтінити природний колір. Для цього оптимальний коричневий тон, а також золотистий і рудий.

до змісту ↑

Оливкова тепла

Холодна палітра фарб доречна при оливковій теплом типі шкіри. Натуральної блондинці пропонується відтінити свої пасма попелястої, пісочної або бежевою фарбою. Підійде також чорна. Блакитноока брюнетка може сміливо замінити свій рідний колір каштановим або кавовим.

до змісту ↑

Темна тепла

Темношкірим голубоглазка рекомендується скористатися темними золотистими фарбувальними засобами. Ідеально виграють блакитні очі на короткій стрижці квітів бургунди і рудий. Тона повинні бути трохи темніше, ніж шкіра, але не чорні, з такими загубиться виразність погляду.Колір з мідним відливом теж небажаний, він додасть різкості очам. Контрасту можна досягти, вдавшись до мелірування.

до змісту ↑

Нейтральна

Власницям нейтрального типу шкіри рекомендується фарбуватися тільки однотонною гамою, причому світлих, переважно русявих або золотистих тонів. Для сивого волосся підбирається відтінок світліше натурального. Дуже темні фарби виділять не очі, а зморшки, все в'ялості, нерівності та загострять увагу на віці.

Отже, блакитні очі - мрія багатьох жінок. Однак і вони, красиві самі по собі, можуть постати в невиграшному світлі, якщо знехтувати вищенаведеними порадами.