Приймаємо вітання: basetop. ru - 3 роки з Вами!

Ось і пролетіло 3 роки з дня запуску сайту. 2013 рік став найбільш насиченим і продуктивним. Basetop з простого сайту вже переріс в досить шановний, цікавий проект. Про це говорять не тільки цифри на лічильнику відвідувань (які до речі не дуже змінилися за рік), а й велика кількість цікавих пропозицій, постійно прилітають мені на пошту.

Це пропозиції про покупку сайту, про тестування техніки і написання її оглядів на сторінках basetop, і прохання включити певні компанії в рейтинг. Що стосується останнього пункту, то такі пропозиції залишаються без уваги, оскільки порушують ідеологію сайту. І хоча в цьому питанні Вам доведеться повірити мені на слово, я гарантую, що НІЯКІ КОМПАНІЇ І ПРОДУКТИ НЕ включаються у РЕЙТИНГИ НА КОМЕРЦІЙНОЇ ОСНОВІ.

Тепер трохи цікавих цифр за рік:

  • 390 рейтингів опубліковано за рік;
  • 3 140 000 відвідувачів побували на ресурсі;
  • Вони подивилися 5 500 000 сторінок;
  • Постійна аудиторія - 9%;

Все це було б неможливим, без натхнення коханої людини, шанованих відвідувачів і кропіткої, відповідальної роботи автора, Юлії!

Наступного року ми зробимо все можливе, щоб всі рейтинги були ще більш об'єктивними, топи - цікавими, а ваше перебування на сайті - зручним!

Мені і Юлії, буде дуже приємно побачити ваші побажання і привітання в коментарях нижче.

Дякую що залишаєтеся з нами!